Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utolsó óvodai napra ajándék?

Utolsó óvodai napra ajándék?

Figyelt kérdés
Kiscsoportos lányom jövő héten megy utoljára oviban szeptemberig. Milyen ajándék lenne megfelelő a 3 óvónő számára? Virág-bonbon kilőve, valami hagyományosat szeretnék, de mégsem olyat, amit mindenkitől kapnak. Ötletek?

2013. jún. 14. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szia, én úgy tudom, hogy pedagógusnapra, névnapra szokás ajándékot adni, azt is sokszor csoportpénzből, vagy összedobva, megbeszélve a többi szülővel, de év végén nem.
2013. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zabmester ***** válasza:
Nálunk páran vittek virágot (a mi ovinkban ez az utolsó hét), de kollektíven nem volt ajándékozás. Én úgy tervezem, hogy majd csak nagycsoport végén viszünk búcsúajándékot, elvégre még nem ballag az oviból :)
2013. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi közösen vettünk az óvónéniknek és a dadusnéniknek ajándékot, így egyénileg csak egy szál virágot vittünk.


Készítsetek együtt valamit a gyerekkel és adjátok azt.

2013. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igényesebb fotó album, amibe -eltávolíthato módon- teszel egy képet a gyerekedrol.
2013. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 klopusz ***** válasza:

Szia!


Mi csak csoportosan adtunk ajándékot. Egyénileg akkor, amikor már suliba készültek szeptemberben (akkor is volt csoport-ajándék, csak komolyabb és személyesebb).

2013. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
váza, vagy mi vettünk egyszer nagy üvegtálat, bele potpourrit, nagyon örültek neki:)
2013. jún. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!