Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátom mostanában lesz 20...

A barátom mostanában lesz 20 éves és ötletem sincs mit adhatnék neki születésnapjára.1 éve vagyunk együtt. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

van valami hobbija, mit szeret csinálni, mi érdekli? vehetsz neki könyvet, valami "közöset" (párna képpel, kép keretben, fotóalbum), valamit, amire esetleg szüksége van, vagy mondta valamikor, hogy szeretne, esetleg parfümöt, valami ruhadarabot, valami nívósabb alkoholt, ha tudod, hogy oda van érte, de nem költene rá akármikor.

ha nem akarsz venni valamit, süss egy tortát, dekoráld ki szivecskékkel stb, vegyél valami szexi fehérneműt és kényeztesd :)

18/L

2013. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha a baráti társaságát ismered, esetleg te is tagja vagy már, akkor velük közösen szervezhetnétek sütögetős-bográcsolós meglepetés bulit
2013. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok ilyen párna képpel stb, nem az a fajta aki nagyon értékelné az iyleneket. Sok mindent szeretne, de azkat a pénztárcám nem bírná, szeret horgászni, viszont én nemértek hozzá és ha joltudom komplrett felszerelése van. Bulit szerveznek a szülei. Az édességet nem szereti, esetleg arra gondoltam, hogy vennék valami kulonlegesebb bort és gravíroztatnék rá valamit, pl nevét, dátum, iylesmi..szeirntetek?:) köszi a válaszokat :)
2013. jún. 9. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!