Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Főleg csajok, titeket szokott...

Főleg csajok, titeket szokott biztonsági őr követni, főleg drogériákban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 14:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Engem nem szoktak.
2013. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
8%

Néha lehet hülyén néz ki hogy megyünk utánatok, de tudjátok ez a munkaköri kötelességünk, ne érezzétek kellemetlennek mert ha nem csináltok semmi olyat akkor nem fogunk oda menni senkihez :)

23/F

2013. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen főleg Rossmanba meg Dm-be. Annyira tudja az embert idegesíteni hogy nem igaz! A közeli városban ahová szoktam járni aRossmanba van egy nagyon is idegesítő tag az mindenkit követ, úgy lesi az embert, mintha nem is tudom mi lenne! Na de én egyszer kiosztottam! Megmondtam neki hogy mi a f@szt követ, ha lopni akarok úgyis lopok, ha beakarom fújni magam parfümmel akkor is megteszem meg inkább azt figyelje aki tényleg lopni akar,meg mondom neki ha ennyire ráér fogja meg a kosarat és hozza utánam még vásárolok! Azóta ha meglát inkább arrébb megy.
2013. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Igen, a dm-ben és rossmanban vannak akik követnek, én meg állandóan hátranézek rájuk, meg cukkolom őket xDD
2013. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Aha. A mellettünk lévő dm-be nagyon kevesen járnak. Sokszor van, hogy teljesen egyedül vagyok ott vásárló és már pár alkalommal előfordult, hogy végig mellettem állt. Nem is fejeztem be a vásárlást, hanem az addig összeszedett cuccokat kifizettem és inkább kijöttem.
2013. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
igen, nálunk is jellemző.. volt hogy körömlakkot próbáltam választani, és nálam az elég sokáig tart, szóval negyed órán keresztül ott állt és bámult.
2013. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
15.43-as,te biztos jó fej vagy,de veled ellentétben sok kretén kollégád van!Képzeld el,hogy te is vásárolsz,és az őr már-már belemászik az intim szférádba!Egyébként pesten laksz?
2013. jún. 14. 16:56
 18/21 anonim ***** válasza:
Borsodban lakom
2013. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 _Jessy_ ***** válasza:
Rossz a hozzáálásotok! A DM-ben mindegyik ilyen követős fajta. Ha elkezdi, akkor én is elkezdem a gyanús viselkedést :D Aztán majd nap végén jólmeg...., amiért egy másik egyén kirabolja őket, amíg ez velem tökölődik.
2013. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Behalok rajtatok utolsó-és ,,cukkolós''válaszoló?Hogyan csináljátok?Egyébként leginkább az idősebb őrök ,,másznak''rám!Előző pasim,meg aki most tetszik,biztonsági őrök,fura nem?Egyszer jött volna dumálni velem,de rosszul sült el...na mind1!Tehát lehet csak azért nézett,meg (egyszer) jött utánam,mert lopósnak hitt,vagy talán akarhatott valamit,ki tudja!Az első kiábrándító lenne...
2013. jún. 14. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!