Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor kegyetlen, vagy álszent...

Amikor kegyetlen, vagy álszent rossz emberekről hallotok vagy néztek valamit, pl dokumentumfilmen, ami megérint, szoktatok azon fantáziálni, hogy még brutálisabb módon elintéznétek őket? :D

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még szép!
2013. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Hogy egyesek hogy bánnak veled vagy másokkal, az az ő karmájuk. Hogy te hogy reagálsz rá, az a tiéd.
2013. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Én azokat intézném el a legkegyetlenebb módon, akikre ekkora hatással van már csak az is, ha ilyeneket látnak.
2013. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Kegyetlen álszent rossz emberek? Hát a Föld lakosságának kb 95-98 % ilyen...
2013. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

najó.

#3, kicsit megrémültem a válaszodtól, aztán belegondoltam hogyha te emiatt intéznél el, az pont olyan mint az én esetem, sőt:))..

Amúgy csak egy film váltotta ki belőlem a kérdést, amiben "embermilliókat" megrontásáról szól, és egyszerűen nem értem mikavarog az ilyen emberekben, emiatt van lyen hatással rám, habár alapoból olyan vagyok aki a légynek sem ártana, #2-talán igaza van, de ebben a filmben nem számít a karma.

# 4 mit akarnak elérni az ilyen szövegekkel?

2013. jún. 15. 21:14
 6/14 anonim válasza:
76%
Vannak olyan emberek akik ha valami negatív szociális interakciót látnak akkor nem ellenszenvet éreznek hanem eltanulják és később ők is alkalmazzák.
2013. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok!


Lehet,hogy félreérthető voltam vagy nem tudom,de én úgy értettem,hogy mondjuk van akit addig csúfolnak,míg öngyilkos nem lesz,vagy állatokat kínoznak,stb.

Na az ilyen emberekkel ugyan azt megcsinálnám,sőt!

2013. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Első, számomra nem voltál félre érthető, sőt legidetalálobb:))

Igazából az váltotta ki belölem a kérdést, hogy amikor néztem egy dokumentum filmet emberi kegyetlenségekről(pszichiátria, mint halálipar) furcsa, hogy miközben ilyen elrettenrő filmeket csinálnak, miért nem azzal foglalkoznak, hogy megállitsák őket:-?

2013. jún. 16. 10:28
 9/14 A kérdező kommentje:
igaz kicsit túlzás is, nem tudom mire jó az, de van valóság alapja;)). amúgy arról képzelődtem, hogy halálom elött, utolsó napjaimban tenném meg, szóval # 2, # 3, nem esélyes=))
2013. jún. 16. 10:35
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Amit a tévében látunk az még csak enyhe érzés ahhoz képest, amikor a valóságban akad dolgunk ilyen személyekkel.


Nekem nemrég volt egy ilyen jellegű eseményben részem egy olyan alakkal, aki után a rendőrség is nyomoz már évek óta, de semmilyen hivatalos eljárást nem tudnak indítani ellene. Én viszonylag könnyen megúsztam ahhoz képest, hogy milyen eseteket hallottam másoktól, akiket ugyancsak ez az „ ember “ ejtett át/ rabolt ki/ kábított el,stb.

A tegnap szembementem vele az utcán és mikor a távolból felismertem, nekem is átment az agyamon, hogy az ösztöneim szerint milyen módon fejezném ki az érzelmeimet iránta . . . aztán lefuttattam magamban pár kérdést:

„- Szerencsétlen ez az ember ?

- Igen.

- Elbánt-e vele a sors idáig is ?

- Igen, elvégre nyomorog.

- Változik-e bármi is, ha én erőszakkal próbálkozom ?

- Nem.

- Érdemes-e lealacsonyodnom egy olyan szintjére, aki már nem is ember ?

- Nem. “

Ezután fogtam magam és átmentem az út másik felére.

2013. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!