Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hová rejthetném vagy hol...

Hová rejthetném vagy hol írhatnám a naplómat ha? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyszer füzetbe írtam,de ha vittem magammal akkor nagyon hamar elszakadt,ha meg nem akkor anyám pakolászás közben elolvasta...Ezt a füzetet kidobtam,de most nagyon szeretnék megint írni,csak nem tudom hova.Jobban szeretek papírra írni,de amúgy is ha netre,blogba írom akkor az bármikor megszűnhet,ha meg gépre,rar fájlban,jelszóval,ahhoz csak valamilyen program kell és eltudják olvasni nem? Meg hát ha újratelepítik a gépet akkor eltűnik.Külön szobám nincs,csak egy galéria.

2013. jún. 16. 01:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
vagy még sdkártya, és az még kisebb, mint egy pendrive.
2013. jún. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Csak olvasó is kéne a kártyához, míg a pendrive minden usbvel bíró gépen müxik.


Korszerű usb3.0-ás pendrive-ok, amiket érdemes lehet megvenni:

[link]

2013. jún. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

egyébként írhatok egy offot? Átérzem a szitut, anyám is ilyen nagyon kíváncsi fajta. volt. én anno külön neki írtam egy naplót és így esze ágába nem jutott más naplót is keresni:)

Írj Te is a naplódba valamit anyukádnak, valami cuki üzenetet, hátha észbe kap. Nehogymár 16 évesen szinte rendszergazda szinten kelljen értened egy titkosításhoz anyu kíváncsi feje miatt...:)

2013. jún. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

10.Köszi,értem,de inkább veszek egy pendrive-ot és ráteszem arra ahogy itt az egyik válaszoló írta.

11.Köszi a választ,de tökéletes a pendrive is.

12.Köszönöm,megnézem őket.:)

13.Ha már így írtál offot akkor mindegy.:D Nem,amúgy nyugodtan írhatsz.:) Most mennyi idős vagy? Egyébként te is jót írtál,köszi,de ez a pendrive-os ötlet a legjobb.:D

2013. jún. 16. 02:31
 15/28 anonim ***** válasza:

Írjad pendrive-ra csak el ne hagyd!:)

Azért jó lenne, ha már lenne magánszférád, pl. ha senki nem járhatna fel a galériára, nem olvasná el a füzetedet Anyukád...az a normális.

2013. jún. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
7: Akkor is az lenne az egészséges, hogy elkéri, vagy megkér, hogy olvasd fel.
2013. jún. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
15.Köszi a választ,nem hagyom el.:D Igazad van,ha itthon vagyok nem is engedem hogy felmenjen,de mikor nem akkor nem tudok mit csinálni,mert hiába mondom,kérem hogy ne csak feljárkál...Max ilyen kulccsal zárható csapóajtó szerűt rakatni oda ahol fellehet menni(pont egy négyzet alak csak),ha egyáltalán létezik kulccsal zárható csapóajtó.:D De ahhoz pénz kéne,ő meg tuti nem menne bele.:D
2013. jún. 16. 02:44
 18/28 A kérdező kommentje:
16.Tudom,hogy az lenne az egészséges,normális,de vele hiába beszélek hogy ez nem normális meg stb...
2013. jún. 16. 02:46
 19/28 anonim ***** válasza:

javaslom ezt a programot: [link]


Hordozható, azaz nem kell telepíteni, elég, ha a pendrive-on rajta van.


Nagyon jó kis program, én is ezt használom.

2013. jún. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Tegyél a padlóra rajzszöget úgy, hogy ne vegye észre, és véletlenül belelépjen. :) Pl. tedd ki a naplódat jól látható helyre, és oda a földre, tuti ha a naplót meglátja, nem a földet fogja nézni. Persze előtte mondd meg, hogy csak mezítláb lehet fölmenni.
2013. jún. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!