Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hová rejthetném vagy hol...

Hová rejthetném vagy hol írhatnám a naplómat ha? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyszer füzetbe írtam,de ha vittem magammal akkor nagyon hamar elszakadt,ha meg nem akkor anyám pakolászás közben elolvasta...Ezt a füzetet kidobtam,de most nagyon szeretnék megint írni,csak nem tudom hova.Jobban szeretek papírra írni,de amúgy is ha netre,blogba írom akkor az bármikor megszűnhet,ha meg gépre,rar fájlban,jelszóval,ahhoz csak valamilyen program kell és eltudják olvasni nem? Meg hát ha újratelepítik a gépet akkor eltűnik.Külön szobám nincs,csak egy galéria.

2013. jún. 16. 01:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ha még biztosabbra akarsz menni, és jól tudsz valami idegen nyelven, amin anyukád nem tud, akkor írhatod úgy. Vagy titkosírással. :D
2013. jún. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez volt a problema. Irtam naplot, torteneteket, "regenyeket", de barhova is tettem oket, nagyanyam valamilyen hatodik erzekkel mindig megtalalta es elolvasta oket. (Akkoriban me'g nem voltak szemelyi szamitogepek).


Aztan 12 eves koromban kifejlesztettem egy sajat titkosirast. Nem volt tul tetszetos, vagy fantaziadus, de a celnak megfelelt. Gyakorlassal par nap alatt "megtanultam", es par het mulva mar olyan gyorsan tudtam irni / olvasni, mint a rendes betuket. Kozepiskola vegeig minden szemelyes jellegu dolgot ebben irtam.


Ennek mar 30 eve, de meg ma is tokeletesen tudom olvasni az irast. :)

2013. jún. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én a történeteimet olyan füzetbe írom, mint amikbe a suliban írok, és bedugom a tavalyi füzeteim közé. Feltételezem anyukámról, hogy nem lesz egyik nap kíváncsi a fizikajegyzeteimre, és nem kezd el utána kutatni. :D
2013. jún. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
én mindig vmi tuti helyre rejtettem:) én 12-16 éves koromig írtam így mindig volt rejtegetnivalóm. habár volt már gép, de én papírra szerettem mindig fotelbe burkolózva:D személyesebb. azóta rejtegetnem kell azt a sok naplót, ennyi baj van vele.
2013. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Találj ki egy saját nyelvet/írást erre a célra.
2013. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

19.Köszi,amint megveszem a pendrive-ot kipróbálom.:)

20.Na igen,ez biztos beválna,de elég gonosz dolog lenne.:D

2013. jún. 17. 01:47
 27/28 A kérdező kommentje:

21.Angolul tudok elég jól,ez is jó tipp,köszi...Így még biztosabb lesz hogy nem olvassa el.

22.Köszi,ez sem rossz ötlet.

3.Az enyém sajnos még az iskolai füzeteim is képes pakolászni,szokta is.

4.Ez az,egyet is nagyon nehezen rejtegetek,nemhogy többet,bár a te szüleid lehet normálisabbak.Pedig én is jobban szeretem papírra írni.

2013. jún. 17. 02:55
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem tom honnan jött a számozás,lehet fáradt vagyok.:D Szóval *21.22.23.24
2013. jún. 17. 02:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!