Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az önbizalom tényleg megold...

Az önbizalom tényleg megold mindent? Kezd elegem lenni, hogy én vagyok a "csúnya lány" a társaságunkban.

Figyelt kérdés
Barátnőimnek mind bókolnak fiúk, pasijuk van, nekem meg semmi. Nem vágyom kapcsolatra egyáltalán, csak nem tudom, mi alapján ítélnek a fiúk. Normális alakom és arcom van, szép bőröm, mégsem kellek senkinek, mert nem vagyok képes elhinni, hogy jól nézek ki. tényleg megoldaná a dolgot, ha lenne önbizalmam? Mert tény, hogy nincs semmi tartásom, meg kiállásom...

2013. jún. 16. 15:09
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Hm, valamennyit biztosan segítene, főleg ha valóban jellemező rád amit leírtál. Egyébként a mai lányok általában akkor tetszenek a fiúknak ha "beállnak a sorba" és úgy néznek ki mint az "átlag."


Persze van fiúk közül is kivétel, szóval ne aggódj, megfogod találni a párod, az önbizalom pedig mindig hasznos. Lásd: Napoleon Hill könyvei.


F17

2013. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem a megfelelő társaságban vagy.
2013. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy az arc, haj egyáltalán nem számít a fiúknak. A láb és a fenék az, ami alapján pontoznak...meg persze a ruha alapján, amik ezeket a részeket kidomborítják.


Amikor miniszoknyában és magassarkúban vonulgatok, akkor én is szuperbombázó vagyok. Amikor bokáig érő szoknyában, semmi-bő nadrágban, akkor meg fel is löknek, annyira észre sem vesznek.


Nem érdemes teperni nekik.

2013. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kép?
2013. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#3, hát pont rosszul vetted észre. :D Szerintem minden számít, attól hogy valakinek szép a teste, de az arca csúnya, attól nem fog tetszeni kb. senkinek.
2013. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
képet senkinek nem küldök, mert nem önigazolásért jöttem ide, meg nem akarom fényezni magam, se semmi, csak kíváncsi vagyok:) mert azt vettem észre mostanában, hogy sokkal inkább érdeklik a fiúkat azok a csajok, akik lehet, hogy kevésbé szépek, de egójuk az van...
2013. jún. 19. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!