Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya pasik így szép lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dep25 kérdése:

Csúnya pasik így szép lányok így, úgy. Nem idegesítenek ezek a kérdések?

Figyelt kérdés

Engem már ku.vára idegesít hogy minden nap több ilyen kérdést tesznek fel.

Aki ilyeneket kérdez gondolkodjon már el egy kiscit légyszives. Szerintem természetes hogy mindenki a szebb nőket/pasikat nézi meg így van ez mindenkinél,de a lényeg itt kezdődik nem biztos hogy ami kívülről szépnek látszik belülről nem "rohad".Kicsit csúnya hasonlattal élve. Az értelmesebbjei később rájönnek erre.Ilyen nyafogós kérdések soha nem lesz párom mert ronda vagyok stb... nagyon kitud akasztani.

Biztos vannak olyan pasik,lányok akik vmiért a kevésbé jó tulajdonsággal megáldott embereket nem veszik figyelembe de ez kit érdekel eddig sem hiányzott nekem ez a személy ezután sem fog,ezeket kiszoktam nevetni.Én sem vagyok egy adonisz sőt kövér is vagyok de most úgy döntöttem teszek ellene és lefogyok,mert ám a csúnyaság ellen tenni is lehet valamely szinten,emberek nem sírni kell megdolgozni a szépségért és egy kicsit áldozni magatokra fodrász fogorvos kozmetikus kinek mire van szüksége.Nemigaz hogy csak a szép lányok vagy szép pasik tetszenek mindenkinek mert nem így van magamból kiindulva a széptől az átlagos lányokig mindenki bejön,szerintem az emberek többsége így van ezzel.Szerintem a pasik és a lányok többsége aki rondának gondolja magát inkább rálehet mondani hogy igénytelen és azért néz ki úgy ahogy.Kérlek kevesebb ilyen kérdést írjatok inkább törődjetek az önbizalmatokkal egy kicsit többet. Szerintetek nincs igazam? Kérlek ne írjatok több ilyen kérdést az egész oldal ezzel van tele.



2013. febr. 10. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

De nagyon idegesítő.

Én megnézném,hogy mennyire tesznek azért,hogy jól nézzenek ki.Vagy csak sírnak.

2013. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ŐŐŐŐ, trollkodásnak fog tűnni, de minden jogod meg van rá, hogy a böngésződ (win rendszernél jobb Mac-nél bal) felső sarkában igényesen működtesd a bezárás gombot :D
2013. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

nagyon igazad van kérdező... én is tettem már fel ezzel kapcsolatban kérdést a múltkoriban, semmit sem ér, hiába válaszoltak rá sokan.


egyébként a fő panaszkodás az szokott még lenni, hogy a lányok bunkón utasítanak el mindenkit. kérdezem én: hogyan lehet szépen visszautasítani valakit?

a másik, hogy egy lányon nagyon látszik, hogy milyen a stílusa, nagyon lerí, amikor egy lány bunkó- akkor mégis mit várnak a lánytól?

2013. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem is elég ostobák ezek a kérdések, de leginkább azok, akik ilyesmit kérdeznek. Szeretem ahogy kategorizálják az embereket szépség-csúnyaság alapján, mindezt úgy, hogy teljesen szubjektív dolgokról beszélünk. Csúnyának nincs esélye szépnél és fordítva... ekkora marahaságokat, édes istenem. Az az érzésem, hogy ilyen emberek nem is voltak soha életükben igazán szerelmesek, nem szerettek valakit szívből-lélekből, hogy rájöjjenek a párkeresésben nincsenek szép és csúnya kategóriák. Én legalábbis a másik ember lelkébe szeretek bele, nem a testalkatába, szeme vagy haja színéba vagy konkrétan akármi másba.


Az ilyen kérdést feltevő emberekből leginkább önbizalom hiányzik, a személyiség, az, hogy merjen önmaga lenni és ne másoknak akarjon megfelelni.


Néha már csak röhögök szánalmamban az ilyeneken.

2013. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Igen! Engem is bosszantanak az ilyen és hasonló általánosító kérdések.

A válasz általában már a kérdésben is benne van, vagy ébresztőt fúj a Trolloknak.

Ha túl fiatal teszi fel a kérdést, akkor sajnálom, hogy nem a vele egykorúakkal játszik még, ha idősebb, akkor bosszant a járatlanságuk.

2013. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen ezek az általánosító kérdések nekem is b@sszák a csőröm.

Mert ha ő pórul jár 2 pasival vagy 2 nővel akkor mind csak kihasználni akar vagy fordítva mind rib@nc.

2013. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eltekintve a jellemtől:


Ha valakinek csúnya az arca (maga a szerkezete), azt lehet gyúrással,sportolással kompenzálni.


Ha valaki alacsony, azt is lehet kompenzálni sportolással, gyúrással.


Ha valakinek pattanásos az arca, vagy bármiféle kezelhető szépséghibája van, akkor ahhoz elég reggel megmosni bekenni az arcát, stb. és este meg megmosni. Valaki még erre is lusta.


A viszonylag átlagos (felső 35% kb) akivel minden rendben van. Elégedett magával. Átlagos arc, átlagos testalkat (nem feltétlen kell kigyúrt, de ápolt), azok meg azon nyivákolmak mint egy kis k.rva, ha elutasítják.

2013. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Engem nem idegesítenek, sőt :D Még több ilyen kérdést! :D

Amúgy hozzáteszem, hogy igen, változtatni kell kérdező, én is lefogytam az ügy érdekében, mindazonáltal a legbunkóbb visszautasításokat az után kaptam. A lényeg inkább az, hogy nem szabad feladni, mert úgy aztán tényleg nem lesz az embernek soha sem párja.

2013. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!