Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni hogy...

Mit tudnék csinálni hogy jobban nézzek ki, megbékéljek magammal? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Érzékeny lány vagyok, apró dolgok is fel tudnak vidítani és a még apróbbak lehangolni, és gyakran vannak hangulatváltozásaim. A suliban azért cikiznek mert nem vagyunk kőgazdagok és kívülálló vagyok, gyakran emósnak hívnak, pedig nem vagyok az! Gyakran nem merek tükörbe nézni mert undorodom magamtól, sminkkel néha szépnek látom magam, de smink nélkül mintha elvertek volna bézbózütővel:D 15 éves vagyok 170 cm magas és 50 kiló körül, nagyon vékony vagyok és állítólag szép de én hízni szeretnék, de nem tudok.. Kicsik a melleim is, az összes volt barátom szerette de én nem vagyok ezekkel se megelégedve. A barátnőmmel mindent meg tudok beszélni és mindig felvidít, de őt sem akarom folyton zaklatni, és ezek a boldogságok is csak ideig-óráig tartanak mint minden más. Mit tegyek?

2013. ápr. 23. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
először is vedd észre, ha ideig óráig tartanak a boldogságok, akkor ideig óráig tartanak a szomorúságok is. tehát legyél pozitív, és ne a szart lásd meg mindenben. 15 éves vagy, volt már nem is egy barátod, akik szépnek találnak, van barátnőd, aki felvidít, és el tudod érni, hogy még magadnak is tetszél. még a kőgazdag majmok is úgy gondolják, hogy van stílusod, még ha az az emó is, és valójában nem is igaz. tehát a felszínes marhák még ki sem ismerik magukat rajtad, tehát titokzatos vagy. amúgy meg annyira akarj hízni, hogy majd fogsz. és akkor tudd kordában tartani a testsúlyodat. a szegénység szívás, a gyakori hangulatváltozás meg gyakori ebben a korban.
2013. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
ha 15 évesen ott tartasz, hogy több pasi a melleiddel játszott add át gratulációmat édesanyádnak :):):)
2013. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon egyet ertek az utolso kommentelovel! Azzal a mondatoddal elastad magad..
2013. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Amíg nem említetted az összes volt barátod, addig teljesen normálisnak hittelek...
2013. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jesszus...
2013. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legyél magabiztos, ne félj a tükörtől smink nélkül sem! Próbáld észrevenni azokat a dolgokat az arcodon/az alakodban amik tényleg szépek. Mert olyan mindenkin van ;) Ha ezek megvannak bízz a szépségedben, és még az eddiginél is jobban fogsz kinézni. A hízásért nem kell sokat tenned! Ne zabálj miatta csokit, vagy túl sok kaját, annyit egyél amennyi jól esik. Vannak akik bármit megtennének ha olyan vékonyak lehetnének mint te :) A boldogság persze, hogy csak néhány órán át tart. Ez természetes az ember életében.

Kit érdekel ha nem vagy gazdag? Legyenek meg az osztálytársaid az új telójukkal, vagy a többi olyan kacattal, aminek semmi hasznát nem veszik. Hülyék.. Jegyezd meg: Csak annak a véleménye érdekeljen aki számít! (Én emo vagyok és már megtanultam nem foglalkozni azokkal akiket amúgy magasról.. ;) Ha érted mire gondolok) xxx

2013. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!