Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy élsz most, ahogy 10 évvel...

Úgy élsz most, ahogy 10 évvel ezelőtt elképzeled?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 21:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
Igen!! Határozottan igen!
2013. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabbul.
2013. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2013. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem képzeltem sehogy. Most se szoktam ilyen távoli jövőről képzelegni.
2013. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jobban.

Úgyan úgy építettem új házat ahogy szerettem volna, és vettem új autót ahogy elképzeltem.

Annyival jobb helyzetben hogy mind ezt hitel nélkül sikerült.


33/f

2013. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát hogy jobban vagy rosszabban, azt nem tudom, de semmiképp sem úgy ahogy elképzeltem. Azt hittem, majd jó kislány módjára elvégzem az egyetemet, és élem az unalmas napjaimat. De másképp lett. Egyetem, saját vállalkozás, sport, kertes ház, stb.
2013. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem, ugyan olyan unalmasan egyedül mint 10 éve
2013. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

10 éve még nem gondolkodtam ilyesmin.


18/L

2013. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk rá. Igazából jobb a jelenlegi mint amit akkoriban elképzeltem. Akkor mindenáron asztalos szerettem volna lenni érettségi után akartam volna kitanulni ezt a szakmát. Az élet úgy hozta hogy érettségi után munkát kaptam apám munkahelyén 19 évesen, akkor ugye én fuvaroztam nagyrészt kisteherautóval. Jó volt az a hely, de kiléptem onnan, mert egyik ismerősöm egy számítástechnikai szaküzletet akart nyitni a végzettségével, mivel akkor nagyjából én is értettem hozzá belevágtam. Persze 2-3 hónapig nem ment jól a hely, de megéltünk belőle. És után egyre jobban fel lendült a biznisz. Olyannyira hogy felvettünk még 3 alkalmazottat és 6 éven belül, egy másik helyre költöztünk ahol egy egész épület volt a miénk, nem egy kis vacak üzlethelyiség. Volt külön műhelyünk, külön raktárunk, meg külön kis parkolónk, plusz egy hátsó udvar amit a mai napig nem használunk.

Nos ez nagyon jó befektetés volt, mert akkor a haverom belevágott egy biztonsági kamerás bizniszbe ahol ugye figyelő rendszert, tervez, kiépít meg felszerel. Plusz az informatikai eszközök kivételével még számos műszaki cikket is eladunk főleg a szórakoztató elektronikai eszközöket. A válság persze minket is elért, de nem ment akkor sem túl rosszabbul a bolt, mert sokan akkor nem vásároltak új számítógépet hanem a régieket csináltatták ami anyagilag kicsit taccsra vágott de még ki lehetett bírni. 3 éve lendült fel igazán a bolt, nem messze innen egy másik városba nyitottunk egy új helyet, ahol hasonló a forgalom mint az első helyen. Azt a helyet én vezetem igaz, kisebb, és a nagy boltból szerezzük be azt ami kell, de simán megéri és nagyon jól keresünk vele. 4 éve vagyunk házasok a feleségemmel, 2 éves kislányunk született. Akkor még a szüleimnél éltünk egy külön lakrészben. Majd vettünk egy panel lakást és most 1 éve vettünk egy családi házat ami ugye a tervem volt, és átépítjük és felújítjuk a saját kezemmel nagyrészt mert apám szakmája meg engem erre is tanított, plusz mindig is arra vágytam hogy magam építsem fel az otthonomat. Igaz hogy nem kezdtem nulláról de nagy telek jár hozzá, a ház kicsi volt ugyan, de megérte a vételt. Teljes átalakítás, tetőtér, ami mindig is a vágyam volt nagy udvarral amit majd várhatóan jövőre kicsinosítok az ízlésemnek és a feleségem ízlésének megfelelően. Van egy nagyon jó autóm is amire már egy ideje vágytam.

10 éve nem így képzeltem el az életem, de hasonlóan gondolkodtam.

Nekem ez így jó most jelen pillanat, van munkám, nem is rossz, örülök hogy belevágtam pedig hogy nem akartam. Igaz hogy a gyerekvállalással kicsit elcsúsztam, de nekem így is jó.

2013. jún. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kb pont 10 éve, mikor felvettek a fősulira, úgy gondoltam mostanra lesz diplomám, megismerek ott egy pasit, összeházasodunk, lesz egy jó munkám, esetleg gyerekem.

Nos, ebből a diploma összejött...

28L

2013. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!