Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyenek a barátkozásból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a barátkozásból, barátságból, "friendzónábol" kikerült kapcsolatok? Tényleg ezek a kapcsolatok a legjobb, legőszintébb kapcsolatok? Ezt a friendzónás dolog csak ilyen pasis duma?

Figyelt kérdés

Azt szokták mondani, hogy egy férfi vagy barátként vagy pasiként közeledjen a lányokhoz, de szerintem ez nem igaz.

Én egy érzelmes, barátkozós típus vagyok, mindig barátként néztek rám a nők, ami nem engem nem zavart. Férfi barátaim abszolút nincsenek is. Az igaz viszont, hogy nekem eddig 28 évesen egy 5 éves párkapcsolatom volt. Ami a természetesen, ahogy ti nagy FÉRFIAK mondanátok "friendzónából" került ki. :D Ez a kapcsolat eszméletlen jó volt, teljes szeretet, lelkiség, őszinteség volt jelen a kapcsolatban és szerintem még ma is együtt lennénk, ha nem halt volna meg autóbalesetben :(

Az ilyen kapcsolatok lehet ritkák, mert kevésbé van jelen a nemiség, ami mai világban fontos egy kapcsolatnál, de ha egyszer összejön egy ilyen barátságból vagy barátkozásból létrejött párkapcsolat, akkor az a legjobb párkapcsolatok egyike lesz.


2013. máj. 18. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak tud, minden kapcsolat barátságból indul.
2013. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, én is támogatom az elméletedet, csak nem szabad elvárásokat állítani a másik elé, csak azért mert ismered úgy mint barátot és mint ember is. Ismered, de csak az egyik felét, egy párkapcsolatban egész más az ember. Továbbá hiszem azt is, hogy ha szakítanak, akkor sem lesz vége a barátságnak, sőt, egy egész új szintre emelkedik, egy olyan embert szerzel magad mellé, akivel teljesen őszinte és kötetlen tudsz lenni, jobban mint a barátaiddal.
2013. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is igazad van, én is 1-2 éves barátság után jöttem össze a párommal, el se tudnám képzelni hogy én úgy célzottan eleve kapcsolat kialakítása céljából ismerkedjek :D Nekem idő kell, én nem tudnám 3 találkozás után kimondani hogy húú akkor mi kapcsolatban vagyunk. Ahhoz nekem szerelem kell, ahhoz pedig az hogy ismerjem, ahhoz pedig közeli kapcsolat és sok idő.

A mi kapcsolatunk tök jó, ismertük már egymást, nem értek meglepetések, szeretjük egymást, bízunk egymásban, mindent meg tudunk beszélni.

Röviden: én minden, MINDEN pasit "friendzone"-olok. Aztán ha szingli lennék, innen lehetne idővel továbblépni. Csak alig 1-2 pasi tart ki :D De legalább kiszűröm azokat akik csak meg akarnak d.gni, vagy csak fel akarnak szedni valakit, tök mindegy kit. :D

(Egyébként sajnálom a párod.. :( )

2013. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!