Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lenne a legjobb lépés, legjobb dolog amit tehetek érte!?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi akivel 5 hónapja együtt vagyunk.. De úgy, h neki van palija aki külföldön dolgozik.. ÉS tegnap kiderült a dolog lebukott a csaj. Most elég ideges és velem most egyáltalán nem foglalkozik. Van több gondja..

De nem akarom elveszíteni.. Mi lenne a legjobb dolog amit tehetek!? Várjak ne hívogassam, ne keressem, had tisztázza le magába a dolgokat? ÉS majd kiderül ,h engem választ vagy inkább elhagy és kimagyarázza a másik palinak..? Speciel ha engem ebben az állapotban hívogatnának biztos, h megőrjítenének! Szerintetek mit csináljak?



2013. máj. 29. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
várjál,had gondolkodjon,ne kezdj olyan nővel akinek van pasija,ha a csaj nem bírja zárva tartani a lábát akkor inkább szakítson és nem menjen bele távkapcsolatba
2013. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
várj hogy tisztázza a dolgokat. Persze néha rákérdezhetsz hogy van stb de max hetente-kéthetenete egyszer.
2013. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olyan dolog,hogy ha ezzel a barátjával megtette ezt akkor benned lesz a félsz mindig,hogy ha össze jöttök akkor veled is ezt teszi majd. Olyan furcsa egyébként, mert nekem úgy tűnik,hogy szeretetre vágyik és törődésre azért fordult hozzád.Mivel kiderült és nem keres így arra lehet következtetni,hogy a barátját szereti. Én így gondolom.
2013. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség volt belemenned egy ilyen kapcsolatba. Nincs elég egyedülálló szép lány?? Megérdemlitek a sorsotokat!!
2013. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha képes volt veled kapcsolatot kezdeni úgy, hogy van barátja, az őt minősíti. Én egy ilyen emberben nem tudnék megbízni a helyedben. És arra is van esély, hogy csak pótlék voltál neki, tehát nem tervez veled komolyan. Így ha esetleg hozzád vándorol, nem tudhatod, hogy csak azért-e mert kirúgták. A helyedben nem hívogatnám.
2013. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már tervezgette, h külön mennek mert kialakultak kettőnk közt érzelmek.. És nem kicsit kötődünk egymáshoz.. Az, h nem keres azt úgy értettem, h ma beszéltünk egy kicsit és elmondta most nagyon kivan ettől az egésztől.. És hogy sajnálja, h ezzel most nekem rosszat okoz.. Mindig is mondogatta nekem, h nem akar elveszíteni.. és, h nem akarja, h ne tudjon rólam semmit!
2013. máj. 29. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!