Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a fontosabb...

Szerintetek mi a fontosabb egy fiúnál, a belső vagy a külső tulajdonságai?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Külső ami megfog, belső ami megtart..már az értelmesebbjénél.
2013. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő fontos, de úgy gondolom, hogy értelmes embereknél a belső dominál valamivel.

Persze, kell a külső is, de belső nélkül akár egy kirakatbábut is választhatnának helyetted.

2013. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő nagyon fontos,de a belső fontosabb.
2013. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet. Tehát gondolj bele logikusan..ha nem tetszik a külseje, esélyesen nincs meg a kémia, tehát nem tudnál mondjuk vele testileg érintkezni, lehet akármilyen jófej. Ellenben hiába kívánod, ha nulla a beszélgetés színvonala, mert oké, hogy dugipajtinak jó, de ha másra vágyik az ember, akkor nem így áll hozzá.
2013. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dugipajti. :D Micsoda duma. :) Állati. :D

Amúgy jókat írtok. :)

2013. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 /Anita_'94/ válasza:
A belső fontosabb. A külsővel kapcsolatban nekem csak az a fontos, hogy erős, nagydarab ember legyen mellettem. Ehhez szoktam hozzá. Apu személyében mindig volt egy óriás ''őrangyalom'' és szerencsére a barátom is ilyen forma. Nem tudom, hogy miért, talán, mert rossz környéken nőttem fel. Igaz már nem ott élek, de szeretem biztonságban érezni magam.
2013. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kamaszként mindig a nagyon helyes, népszerű fiúkra buktam. Sőt, még huszonéves korom elején is. Volt pár olyan hódításom, amit még magam sem mertem elhinni, hogy ez a fiú szóba állt velem. Aztán valahogy mindegyik nagy csalódás volt a számomra. Belsőleg sekélyesek voltak, nagyképűek, unalmasak, és nem nagyon akartak lemondani a többi lány csodálatáról. Nem akarok általánosítani, félre ne értsétek, csak én tényleg így jártam minden jóképű fiúval, és kész. Az első férjem is ilyen volt, mindenki irigyelt miatta, én pedig nagyon boldogtalan voltam mellette.

A második férjemet, mikor megismertem, eszembe sem jutott férfiként tekinteni rá! Nagyon szimpatikus volt, érdekes egyéniség a számomra, szívesen barátkoztam vele. Aztán ahogy egyre jobban megismertem, egyre inkább vonzódtam hozzá, a belső tulajdonságai átvarázsolták számomra egy vonzó pasivá. 12 éve vagyunk együtt, de még mindig imádom, elvarázsol a személyisége, soha nem voltam senkivel ilyen boldog! Persze látom a különbséget külsőre, hogy néhány barátja mennyivel helyesebb, szexisebb nála, de valahogy már nincs ennek jelentősége számomra, mert nekem ő a legjobb pasi a világon:)

2013. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

... és minden nőnek legalább 3 évtizedet kell várni, mire eljut idáig... :S Így az értelmes, és mély érzésű kamaszfiúk, huszonéves (gyakran 30-on felüli) srácok hoppon maradnak , aki el tudnák halmozni a nőt mély érzelmekkel, gyengédséggel és figyelmes, szenvedélyes, fantáziadús, odaadó szexszel.


így hát kb 30 éves koráig a legtöbb nő panaszkodik, csak nem veszi észre h azért, mert vak és lusta megismerni az igazi pasikat.


És így 30 éves koráig az értelmes, mély érzelmi világgal megáldott odaadó, jólelkű, kreatív, intellektuel, fantáziadós srácok többnyire csak a farkukat verik, de se partneri szex, se gyengéd, szenvedélyes szerelem...


Ez az igazság. A női butaság miatt.

2013. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó:Sok csaj ilyen,de koránt sem igaz mindegyikre.Sok olyat ismerek akire nem és rám sem,én írtam a 3-as választ,hogy mindkettő,de a belső fontosabb,és nem,nem vagyok közelében sem a harmincnak.Egyébként amit írtál a nőkről,sok pasira is igaz,sokan mondják hogy jófej vagyok,kedves vagyok stb...de nem kellek nekik,van aki meg is mondta hogy azért mert külsőleg a többi lányhoz képest én csak átlagos vagyok.17/L
2013. jún. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondták már azt is hogy szép vagyok,de 28-29 éves pasik akik a korkülönbség miatt nem akarnak,akartak tőlem semmit.
2013. jún. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!