Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 év körüli csajok nektek...

14 év körüli csajok nektek milyen pasik jönnek be? 16f

Figyelt kérdés
Külső? Viselkedés? Belső? Stílus? Rettenetesen sokat segítenétek vele.

2013. jún. 17. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Külső: magas, 170cm feletti. barna vagy fekete haj, barna szem, kicsit izmos, sportos, stb. 15éves körül legyen. ne több.

Viselkedés-belső: Szerintem egy fiú legyen olyan, mintha egy fiúbarát lenne, és lehessen vele mindent megbeszélni. Legyen megértő, szeressen, tiszteljen, ne legyen nagyképű,bunkó.

Stílus: laza, de ne páva, mert az a stílus irritáló. Igazándiból a stlíus az benne van a viselkedésben, amit leírtam. A külső stílusa meg annyira nem lényeg. Ne legyen igénytelen, adjon magára, ilyesmik.

Nekem ilyen fiú teszik/tetszene. 14/L.

2013. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Belső: legyen kedves, figyelmes, barátkozó (ha vicces az egy + dolog)

Külső: Nekem sok elvárásom nincsen (bár nem tudom mások hogy vannak vele)

Viselkedés: ugyanaz mint a belső

Stílus: mindegy


15/L

2013. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok!
2013. jún. 17. 12:21
 4/8 anonim ***** válasza:

15L

Külső: legyen kb akkora mint én vagy magasabb (160tól felfele)

Legyen igényes,mosson hajat, legyen tiszta a körme. Alap,hogy ne sminkelje magát :D De fürödjön és fésülködjön.

Legyenek ápolt fogai ne legyenek kuszák.


Viselkedés: Ne legyen bunkó.Akkor se ha a barátaival van. De azért ne kényesztessen el,legyen kicsit rosszfiú. Ne legyen papucs...


Belső: kedves, felőlem akár zárkózott is lehet

Stílus: ne legyen emós se punk... Rockerekkel nincs bajom :D

2013. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Külső: Magasabb tőlem (170 cm felett), de ha őt nem zavarja, akkor akár alacsonyabb is lehet. :D

Aztán legyen sportos, izmos. De az izmait ne gyúrással szerezze, és ne legyen egy szikla. Csak lehessen látni rajta, hogy sportol.

Legyen ápolt! Tiszta fogak, friss lehelet, szép haj, tiszta arcbőr, jó illat, tiszta körmök.

Ennyi számít. Haj/szem/bőrszín nekem mindegy... De az ideálom világosabb-barnás bőrű, világos szemű, sötét, rövid hajú.


Viselkedés: Legyen kedves, tisztelettudó, de lehessen vele ökörködni! :D Olyan legyen, akivel sokat lehet nevetni, és azért valamennyire legyen laza. Ne legyen merev. Legyen magabiztos.


Belső: Legyen értelmes, ez nagyon fontos. Magamat értelmesnek tartom, és nem tudnék meglenni egy butább sráccal. Legyen művelt is. :) De ne legyen az az életutáló, kritikus, panaszkodó típus. "Milyen nehéz az élet, rossz a világ" ---> az ilyen negatív kisugárzású emberekkel nem bírok meglenni. Legyen életvidám, pozitív gondolkodású. Kerülje el a konfliktusokat, jöjjön ki mindenkivel.

Nekem az is picit fontos, hogy vicces legyen, illetve, hogy hasonló legyen a humorunk, mert szeretek nevetni. :D

Aztán nem tudom, hogy ide tartozik-e, de legyen jó tanuló, viszont legyen magánélete, ne tanuljon folyton.


Stílus: Hát... én csinosan öltözködök, és valamiért a fiúkon mindig megnézem a ruhájukat. Mondjuk farmer egy inggel vagy pólóval/pulcsival. Karóra... Valami Nike/Vans/Converse, vagy olyan szabású cipő...

Tehát legyen olyan laza, fiatalos. :)



Nekem sok feltételem van, de azért, mert nem igazán akarok még barátot. :) Szóval ha találkozok egy ilyen sráccal, akkor örülök, lehet valami, de ha nem, akkor nem bánom, nem lesz párkapcsolatom. :D

Majd ha egyszer már nagyon akarnék valakit, akkor gondolom engednék a feltételekből... 15/l

2013. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
min. 175 cm magas általában barna hajú (de a szőkék is) rocker, nem pálcika srácok. Szeretem, ha kicsit flegma, de őszinte és vicces.
2013. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

L16

a legyen nálam magasabb és legyen normális ne beképzelt majom ;) és figyeljen oda rám is ne csak magára ;)

2013. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

legyen nálam magasabb 160cm vagyok és legyen stílusa illetve szeressen! Ennyi a lényeg:)

14/L

2013. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!