Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a lányoknál ennyire fontos...

Ha a lányoknál ennyire fontos a külső, akkor miért mondják ezt a tini csajok, hogy nekik a belső a fontosabb, amikor ez sajnos nem így van és egy páwa kisgörcstől minden tini lány benedvesedik?

Figyelt kérdés
Én rendes fiúként nem értem el eddig sokat lányoknál, ott is csak olyanoknál, akikre rá sem néztek a fiúk.
2013. jún. 19. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

hát a külső megfog, belső megtart..:)

igazából azért mondjuk mert nem elég a külső, kell hozzá egy megfelelő belső is:)!! a páwák pedig nem mindenkivel flegmáznak.. amilyen az adjonisten..:)

2013. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez pl rám nem igaz :) én az ilyen pávákat lenézem és szánalmasnak tartom őket.meg sztem nem is férfiasak...szoval nekem abszolut nem jönnek be
2013. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert bemesélik maguknak, hogy a belső fontosabb, így könnyebben el tudják fogadni magukat, kevesebb kritika éri őket a felszínességük miatt, miközben csak a külső alapján választanak, szinte teljesen mindegy mit/hogy/miért mond vagy csinál a kiszemelt.
2013. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert álszentek, illetve nem ismerik magukat.
2013. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre egy videóval válaszolnék. Láttam a Született Feleségek című sorozatban egy hasonló szituációt. Azt kérdezték, hogy fontos-e a nőknek a pénz. A válasz ez volt: Nem, csak hangoztatjuk azt, hogy nem fontos a pénz. Milyen bajok lennének, ha kimondanánk, hogy fontos a pénz. A szegények lázadoznának. (Legalábbis hasonlót mondott) A nők sok dolgot bemesélnek maguknak! Ezt jegyezd meg!
2013. jún. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Meg kell szoknod és megbarátkoznod a gondolattal. Én pl. még egy lánynak sem jöttem be. Vannak, akik a magányra születnek.
2013. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ide is leírom. Ha hirtelen minden lány úgy döntene, hogy nekik a belső értékek számítanak, kedves, megbízható és legfőképpen intelligens pasik kellenek, akkor meg azon sírna itt mindenki, hogy xy csaj azt mondta, hogy hozzá nem vagyok én elég okos, na meg az összes kevésbé okos ember elkezdene hajtani a másik nem értelmesebb képviselőire stb. Most már beállt egy rendszer, ami viszonylag stabil ("külső megfog belső megtart"), és ezen rendszer keretein belül is a legtöbb értelmes ember képes arra, hogy megtalálja a párját, sőt még a kevésbé értelmesek is. Ha más nem, itt van vigasznak, hogy a többségnek ez a jobb, (bár ezt tesztelni kellene). Na meg ez nagyrészt, még ha a divatcégek bele szólnak is, önszerveződő alapon jött létre, ahhoz, hogy ez változzon, az embereket kellene megváltoztatni, akkor meg már nem lennének emberek. Jó rendszer nincs, csak kevésbé rossz:D
2013. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!