Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek visszakapják az...

Szerintetek visszakapják az élettől?

Figyelt kérdés
Szerintetek az olyan emberek, akik csúnyán megcsalták a párjukat vissza fogják kapni az élettől? Valamilyen formában? Ők is fogják egyszer talán érezni, hogy milyen érzés ha elhagyják? Vagy valami?

2013. jún. 20. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Hali! mesélek egy sztorit.. engem sajnos az általáos iskolában egy csaj nagyon gyűlölt és ellenem uszitotta az egész osztályt, kiközösitettek...reémálom volt minden egyes nap, amit a suliban tölttem..bántottak meagláztak, és főlg a a csaj...végigszenvedtem a sulit..majd elkezdtem a középiskolát..ujévkor ugy alakult, hogy ugyannabban a buliban voltunk egy nagyobb társaság...nos a lány kegyetlen berugott..nem volt magnánál..mi felhivtuk a szüleit és azok eljöttek érte...a lányt ugy rángatták ki ő viszont vaamit visszapofázott, erre az anyja egy akkorát lehasitott neki, hogy mindenki csak nézett..na én ezt pon nem láttam, de mindenki ezen röhögött..lehet hogy egy pofonnal meguszta, mindazt amit velem tett.. egy ideig még rajta csámcsogtak..nem örültem neki, de föl nem fogtam, hogy te jo isten talán ő is megkapja a büntijét azért amit velem tett éveken keresztül...elég durva..szerintem valamilyen formában mindenki visszakapja azt, amit tett másokkal..
2013. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és neharagudj, hogy nem párkapcsolati témát irtam le..
2013. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne, hogy visszakapják. Ha megfigyeled, a gonosz emberek élnek sokáig, hiszen az ő lelküket, szivüket ugyan ki tudná tönkre tenni? Akiben nem sok érzés lakozik, azt nem érinti meg a mások gondja, baja, simán okoznak a saját érdekükben bármilyen fájdalmat.

Ez csak egy mondás. De nem igaz. Sajnos!

2013. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyém sem párkapcsolati történet, de hasonlít az elsőhöz. Nálam középiskolában volt ugyanaz, mint az elsővel. Nem nagyképüség, de a csaj valószinü irigy volt rám. Ahol csak tudott alázott, kibeszélt mindenkinek, a hátam mögött én voltam a téma, mindenfélét kitalált rólam, és azt terjesztette is. És az osztály kb nagy részét ellenem is hangolta. De később ahogy vége lett a sulinak, fordult a kocka. Hallottam, hogy látta ő is, amikor a leendő apósa felakasztotta magát. Ami szerintem nem egy kis dolog. És szerintem egy ilyen embert is megvisel azért.
2013. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Van aki igen és van aki nem-legalábbis szerintem.

Nem tudom, mennyire vagy hívő, de Isten és a Biblia szerint (függetlenül attól, hogy nem olvastam), minden számon lesz kérve majd ott Fent, amit itt lent tettél. Minden.

2013. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, minden tettünknek következménye van. Ok-okozati láncolat szerint működik, csak néha az okozat olyan távok esik az októl, hogy nem ismerhető fel. És egyáltalán nem biztos, hogy elhagyó az elhagyatottságot fogja kapni, bonyolultabb ez. De az ok-okozat törvényszerű. Rossz tettnek a következménye rossz, jónak jó.
2013. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
(#5 keresztény szemszögből , #6 buddhista szemszögből tekint de ugyanarra az igazságra - mert igazságból egy van de a megközelítése többféle)
2013. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos megcsalni, megvezetni leginkább a naiv, jólelkű embereket lehet. Aki megcsal az valószinű a legapróbb jelből is tudja ha megcsalják, pontosan tudja mik azok. A másik pedig, hogy lehet róla le is pereg, hisz ő is ezt csinálja. Persze vannak kivételek, van aki úgy megbánja, hogy többet nem teszi
2013. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) biztos úgy tűnhet, hogy rossz szándékú vagyok, de nem. egyszerűen tényleg annyira fájt azt, hogy megcsalt. megalázott voltam, teljesen. tudta, hogy rohadtul fájt, mégis elvárta tőlem szinte, hogy rögtön heverjem ki, és ha sírtam miközben beszéltem vele, rögtön megsértődött...csak szerettem volna tudni ezt:)
2013. jún. 20. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!