Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül csak rólam folyik a...

Egyedül csak rólam folyik a víz? Mikor ér már véget ez a kániKULA?

Figyelt kérdés
29 fok van a szobámban, izzadok, nem kapok levegőt és mivel kinti munkáim vannak, azokkal is el vagyok maradva, mert csak 11-ig lehet dolgozni, különben hőgutát kapok. És ahogy nézem az embereket, rólam patakokban folyik a rohadt büdös, mocskos izzadtság, ők meg tök szárazak. Akkor csak rólam folyik a víz? Bár van egy ismerősöm, aki imádja a meleget és már alig várta ezt a 40 fokot, de ma nagyon ki volt és mondta, hogy lehetne már lehűlés. Úgyhogy nemcsak én rühellem ezt az időt. És ami a legrosszabb: be van ígérve az enyhülés, de ahogy nézem az időjárás jelentést, mindig egy két nappal tovább tolódik ez a nyamvadt kániKULA, mintha örökké akarna tartani. Pár napja még péntekig mondták, ma meg már hétvégére is. Akkor most mikor lesz vége?

#kánikula #halálbolygó
2013. jún. 20. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szombaton még ez lesz, vasárnap talán már elviselhető lesz az idő.
2013. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is rájöttem, hogy gyűlölöm a meleget.


Lehet -30 fok a szemem se rebben, de ezt a kurv@ meleget ki nem állhatom. Kilépek az utcára, rá 5 percre mint akit 2 km-ert futott volna... sprintben.

2013. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Justicar ***** válasza:

29 van a szobádban? Örülj neki!! Nálam 43.

Éjszaka.

2013. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nalam 40-50 fok van a szobaba.. :/
2013. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!