Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért zaklat egy lány?

Miért zaklat egy lány?

Figyelt kérdés

A történet rém egyszerű: Megismertem, megtetszett. Majd különböző ismerősöktől hallottam róla pár ezt-azt, amit neki is megemlitettem, tudni akartam igaz-e. Erre megharagudott, letiltott. Próbáltam máshogy közeledni, kiengesztelni, de ő nem akar tőlem semmit. Ennyi is lenne a story, de én nem hagytam annyiban. Kisebb hosszabb szünet után csak az van hogy, beszélgetünk, veszekszünk egyet, majd letilt. Én üzenek neki máshogy, hogy most miért? Erre megint visszavesz, beszélgetünk, letilt, visszavesz beszélgetünk letilt. Jó akkor jobb lenne hanyagolni a csajt. Főleg ugy hogy rámírt egy ismeretlen, nős családos férfi, hogy a csaj az ővé hagyjam békén, meg is fenyegetett. Egy biztos a lánynak nincs senkije, zárkózott csendes. De folyamatosan hazudik, mert tudom, vagy késöbb ugyis megtudom, mikor mi igaz abból amit mond. Olyat állít hogy messzi külföldről minden nap hazajön hozzá a pasija. De ebbe semmi realitás nincs. Pl erről az anyja sem tud. Ha nem írok neki, de ő minden nap, ha le is tiltom, ő is ír máshol. ha visszaveszem, kiváncsiságból, akkor megint ír. mobilról, reggel este, munkahelyéről, gyakran ok nélkül csak ugy, Tán unatkozik, vagy minek szórakozik. Volt mikor egész nap beszélgettünk, és van hogy munka után késő estig. Ha nem írok, elöbb utóbb rávesz hogy csak írjak valamit. És állítja nem akar semmit. Viszont a csávó hónapokkal késöbb megfenyegetett mégegyszer, hogy ne zaklassam. Az zaklatás hogy csak válaszolok neki? Miért ő zaklathat vagy mi? Főleg mindketten 30 éves fejjel, ilyen gyerekesen viselkedni, hát nem semmi. Aztán munkahelye elött összefutottunk, és hazakisértem. Személyesen persze normálisan is ellehet vele beszélgetni. Késöbb neten folytatódott az adok-kapok. És fejemhez vágta hogy hazakisérni se tudom rendesen. Miért mit kellett volna tennem, megfogni a kezét, vagy lesmárolni a kapualjban?

Nem tudom hová tenni a viselkedését. Jó hogy le akar rázni, én viszont megakarom őt szerezni, de mindennek van határa.


2013. jún. 21. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te se vagy százas.
2013. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy fürdőt.
2013. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia.Megoldodott a probléma?
2013. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Folyamatban.
2013. jún. 29. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett ebből, kérdező? Hogyan alakultak a dolgok?
2021. nov. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére a csaj bepasizott. így leszállt rólam. Meg nekem is lett egy másik társaságom, így nem is gondolok rá.
2023. jan. 15. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!