Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves férfi vagyok de rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi vagyok de rám szállt egy 14 éves lány és zaklat?! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Voltam egy szórakozó helyen és elkezdtem beszélgetni egy fiatal lánnyal,ránézésre olyan 18-19 volt kb.Meg nem mondta volna róla hogy 14 éves.Semmi jel nem mutatott arra.Szerencsére nem dugtam meg.Viszont telefonszámot cseréltünk a facebookon is megkeresett és ott is zaklat és itthon is.Nincs barátnőm és családom igaz.De félek hogy a végén azt is kitalálja hogy megdugtam vagy megerőszakoltam vagy valami.Láthatóa teljesen belém zugott.Szép kis lány ez tény,és azt sem értem egy 14 éves lány hogy lehet ilyen fejlett?Hihetetlen de kb 18-20 közöttinek néz ki.
2013. febr. 3. 10:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Egy 30 éves férfi nem tud lerázni egy 14 éves kölökgólyát? meg nem tudod mit lépj? Elég gyengusz..
2013. febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
A telszámot és facen is le tudod tiltani.
2013. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer közöld vele, hogy bocsásson meg de a kora miatt te nem akarod vele tartani a kapcsolatot, majd ez után ne beszélj vele, ne reagálj rá, ha ír. Ilyen nehéz ezt kitalálni 30 évesen?
2013. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le facebookon ,meg mond meg neki h nem akarsz tőle semmit . Ne legyél vele kedves és még véletlenül se tegyél félreérthető dolgot.
2013. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

ma 11:00


Letudom rázni,már le is ráztam nem arról van szó.De hiába törlöm fb-ről,meg a tel számát ha kiderítette hol lakom és itt is zaklat.Felcsönget meghasonlók.Attól félek szerelmes lett,bár nem értem miért mert semmi nem volt köztünk!Attól félek hogy kitalál valamit hogy megerőszakoltam vagy ilyesmi.Halottam már nem egy ilyen sztoritilyen kis pi.csákról..

2013. febr. 3. 11:03
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
kamu. Csak itt akarja hirdetni magát hogy mien jó pasi lehet ha rásszált egy fiatal csaj és most meg várja a privátokat.
2013. febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy hagyjon békén, nem érdekel téged. Keressen magához valót.
2013. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért de tiszta ideg vagyok.Tegnap este is éjfél körül felcöngetett hozzám.Csak azt nem tudom honnan derítette ki hogy hol lakom?Hiszen nem volt nálam és nem is mondtam neki..
2013. febr. 3. 11:04
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Oké és? Csöngessen, te meg ne reagálj rá.... Találjon ki amit akar, akkor sem tudsz mást tenni mint h nem reagálsz a közeledésére.
2013. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

kamu. Csak itt akarja hirdetni magát hogy mien jó pasi lehet ha rásszált egy fiatal csaj és most meg várja a privátokat.



Hát te hülye vagy bzdmeg..szerinted itt fogom magam hírdetni névtelenül a gyk-n.Ne vicceljél már..

2013. febr. 3. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!