Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért a kigyúrt férfiakr...

A nők miért a kigyúrt férfiakra buknak, ha elutasítják az erőszakot?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem minden nő a kigyúrt férfiakra bukik, másrészt meg mi köze a kettőnek egymáshoz? Aki nincs kigyúrva az is üt meg nőt.
2013. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az hogy valaki erőt sugároz magából, nem egyenlő az erőszakkal. Szerintem ez ilyen genetikai dolog, hogy a nőnek olyan kell aki alkalomadtán meg is tudja védeni.
2013. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem minden kigyúrt férfi erőszakos. Én ismertem olyat, aki egy vézna kis incifinci gyerek volt, mégis napi szinten hajtogatta, hogy minden nő qurva. Az ilyenen röhögök:D
2013. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
a nők a tudat alatt azt a férfit keresik, akinek a legjobbak az adottságai a gyerek nemzésre, és felnevelésére. az állatvilágban is a legerősebbekkel párzanak a nőstények. aki kigyúrt az általában egészséges, meg jók a génjei...
2013. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
POnt azért, mert azok meg tudják őket védeni attól, amitől félnek. Csak akkor van bibi, ha a kigyúrt deszka is ugyanolyan agresszív, mint amilyentől meg kéne védeni a hölgyeményt! A nők sem értik saját magukat, meg se próbálkozz vele, ha férfi vagy! :-)(30/L)
2013. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyilván rengeteg kivétel van, de alapvetően előnyben részesítik az izmos férfiakat. Illetve alapvetően azért gyúrnak férfiak, hogy keményebbek legyenek vagy annak tűnjenek.
2013. jún. 27. 11:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert jobban néz ki agy sportos, egészséget sugárzó ember, mint egy pocakos, izzadt, hájas, pattogatott kukoricát zabáló, tv előtt ülős pasi.
2013. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem részesítem előnyben!Aki tetszik most,az se ilyen
2013. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a vőlegényem is kigyúrt ( a karja ) amúgy van kis poci is magas és nagydarab 40 centivel magasabb nálam, és biztonságban érzem magam mellette. SOHA nem jutna eszébe nőt megütni... előbb veri szét a berendezést.
2013. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bambilla válasza:
Ahogy már azt előttem is elmondták ennek valóban genetikai és evolúciós-maradványok az okai. Léteik a szépség és a párkeresés evolúciós logikája, amiről mi tudatosan nem tudunk, de valóban meghatározza a szépségideálunkat, hogy nekünk ki szexuálisan vonzó vagy szép. Ilyen pl a nők férfiakhoz való hozzáállásában a szakáll/borosta és az izomzat. A jól kifejlett izomzat és pl a szakáll/borosta arra utal, hogy a férfi hormonháztartása egészséges és erős, nemileg érett, szervezete egészséges ezért a magja tökéletesen egészséges utódokat fog eredményezni. A szép izomzatnak semmi köze nincs az agresszivitáshoz, csak a jó génekhez és a megfelelő testi érettséghez és az egészségi állapothoz. Ugyanez játszik a nőknél pl az egészséges hosszú hajjal és a széles csípővel.
2013. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!