Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 17F Nők is azért vágynak a...

Bakos Alexander kérdése:

17F Nők is azért vágynak a férfiakra, amiért a férfi vágyik a nőre vagy a nőt csak a pénz érdekli?

Figyelt kérdés
Egyik nap beszélgettem az egyik szakács kollégámmal és én még csak 17 Férfi vagyok ezért nincs sok tapasztalatom a nők terén, a szakács kolléga aki egy 45 éves úriember azt mondta nekem a nőkről hogy titeket csak a pénz érdekel és semmi más csak hogy shoppingoljatok a barátnőitekkel de ezt annyira nem értettem mert szerintem a nőket is inkább a személyiség érdekli nem a pénz a barátjuknak a személyisége a stílusa hogy pl nevessenek egy jót vagy ellegyenek egymással hogy egymásban keressék a megértést n a pénzben én ezt várnám el a barátnőmtől hogy imádjuk egymás személyiségét de a szakács kolléga szerint titeket csak a pénz érdekel fuh remélem nem ilyen kegyetlen ez a világ?? Vagy csak én élek ilyen világban amit leírtam?? És tényleg úgy kell elképzelni a nőket mint ahogy a szakács kolléga leírta, Lányok kérlek nyugtassatok meg, hogy titeket nem csak a pénz érdekel hanem az ember érzelmi része is, Csak lányok válaszoljanak!!! Köszönömm <333

2013. jún. 5. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

17 évesen lehetne már annyi eszed, hogy a nőt, mint fogalmat nem úgy kezeled, mintha mindegyik "példánya" ugyanolyan lenne. persze, vannak pénzhajhász nők, ahogyan ugyanilyen férfiak is. de megnyugodhatsz, rengeteg nő van a világban, akinek normális értékrendje van, és a belső értékeket tartja fontosnak.

18/L

2013. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat első válaszoló én nem akartam volna minden nőt egy kalap alá venni de a szakács nagyon megrémített mert ő meg mindegyik egy kalap alá vette hogy 'mindegyik nő ilyen!' Köszönöm a válaszodat most egy kicsit megnyugtattál! kösziii <333
2013. jún. 5. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Elhiszed azt is, ha azt mondom, hogy a Hold tényleg sajtból van?
2013. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem,csak ez tényleg olyannak tűnt nekem, csak egy barátnőm volt, eddig egy 3 hónapos kapcsolatom és nem tudtam hogy igazán mi érdekel titeket, már kezdtem volna rosszul lenni hogy csak a pénz kell nekik és semmi más, a szakács még azt is mondta hogy a nőket a sex sem sem érdekli egyáltalán, csak a bankkártya...
2013. jún. 5. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:

A kollégád vagy nagyon megkeseredett,valaki nagyon megbántotta, tönkretette, vagy egyszerűen csak érzéketlen.

Valóban vannak pénzhajhász nők (bár ezek nem a 17 évesekre buknak, ha csak nem bankárok a szüleid :) ), meg vannak akik csak alkalmit akarnak, de ezt úgyis fel lehet ismerni. A nők többsége szerintem érzelmekre vágyik, arra hogy szeressék, és hogy szerethessenek... És nem a pénz az alap, hanem az, hogy megértsétek egymást, és jól kijöjjetek.

28l

2013. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat 3-as válaszoló! Megnyugtattál egy kicsit! Azt amúgy hallottam már hogy a férfiakat jobban érdekli a sex mint a nőket de hogy a nőket egyáltalán nem érdekelné fuh hát az elég furcsa lenne, ugye van akit érdekel a sex is?? ::)
2013. jún. 5. 21:17
 7/7 Alaque ***** válasza:
26%

Tizenhét férfi vagy? Nem vagy kicsit skizoid?


Egyébként a férfinak pina kell, a nőnek meg pénz, így kerek a világ. Senki sem tisztességes.

2013. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!