Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jellemző ma a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző ma a férfiakra, hogy inkább laza kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Férfi függő.
2013. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van, amelyik igen, van, amelyik nem.

Ennél konkrétabb válasz nincs a kérdésedre.

2013. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én nem
2013. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De melyik jellemező gyakoribb---talán
2013. jún. 2. 18:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Így se lehet megmondani.Mert lehet olyan aki minden nap bulizik.Viszont komoly kapcsolata van.

Van aki egész nap dolgozik és szinte minden nap mással szeretne dugni.

2013. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az állandó párom mellet keresek laza kapcsolatot,a fiatal lányok köréből .
2013. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én menekülök azoktól a férfiaktól, akik komoly kapcsolatot keresnek... Hogy miért? Mert egy kapcsolat nem attól lesz komoly, hogy kimondják, hanem attól, hogy működik! Amikor két ember összekerül, még nem lehet tudni, hogy ők alkalmasak-e együtt kapcsolatra. Aki már az első pillanattól ragaszkodik a másikhoz, és komolyban gondolkodik, annak szinte mindegy, hogy ki van mellette, csak legyen már végre valaki... ezt pedig kapcsolatfüggőségnek hívják. Ilyen én nem szeretnék!

Akkor inkább induljon lazának, és ha tényleg MŰKÖDIK, ha testi-lelki-szellemi partnerei tudunk lenni egymásnak, akkor és csak akkor beszélhetünk komoly kapcsolatról - mondjuk úgy 3-6 hónap "járás" után!

2013. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

inkább a Fiúkra jellemző.

én folyton olyan Férfiakba (25-35 évesek) futok bele, akik ásó-kapa-nagyharang-12 purdét akarnak.

és nem értik, miért élnék még én 3-4 évig csak úgy lazán, 22 évesen

2013. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy a mai 20-30-as korosztály inkább lazát szeretne.
2013. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8. Ezt nem nem mondod :O Én még egyel se, minden fiú közli, hogy neki van valakije és úgy akarna valakit, vagy csak lazát akarna, szerintem nagyon ritka, aki komolyat akar
2013. jún. 2. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!