Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok gyerek...

Miért van az, hogy sok gyerek az iphone-ját nyomkodja, csak edzeni jár, szét issza magát, jut drogokra is és semmi gondja? Ennyire jól élünk? Tényleg jobban élünk mint 4 éve?

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 20:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

A válaszodban ott van a gyerek, a gyereket sok családban még eltartják, és vannak olyan kis sunyi hülyék hogy beosszák a pénzt

Mondjuk az edzést még támogatják is a családok ha úgy van, fű meg kijön 1500-2500-ből és elvannak vele, persze zsebpénz meg diákmunka mellett lehet így élni


Addig nincs gondjuk míg nem kell számlát fizetni, lakást fenntartani meg ilyenek, szóval ne irigykedjünk :)

21/F

2013. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Hát ja...

De szinte csak ilyeneket látok Pesten...sajnos már vidéken is...diákmunka meg nem igazán fizet,hogy abból jól éljenek...edzéshez kaja kell,meg valaki tömegnövelőket,meg ilyeneket is vesz,szórakozni sincs ingyen,fű,hát az még ténylek kijön 2k-ból,iphone,samu 4 már nem hiszem...

2013. jún. 29. 20:21
 3/22 anonim ***** válasza:
45%

Ezen én is többször már eltöprengtem, hogy vajon miből futja az embereknek százezres mobiltelefonokra, hétvégenkénti tízezres nagyságrendű bulizgatásra, hogy egyebekről ne is beszéljek. Szerintem is elég furcsa.

Én örülök, ha cigire jut.

2013. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem csak az fura,hogy egyre többen vannak...Tényleg mindenki hitelre nyomja?
2013. jún. 29. 20:53
 5/22 anonim válasza:
45%
Igen, hitelre nyomják, vagy mindenféle kedvezményes szarra. Ez a divat. Sajnos aki birka, az mindennek bedől, minden divatot követ.
2013. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ne tévesszen meg a látszat. Sokan költenek divatdolgokra, viszont ezenkívül kb. semmi másra nem futja.


Én ismerek több ilyen személyt is, aki Iphone-nal vagy Samsung Galaxy-val jár, hetente füvezik, kijön a napi doboz cigije és ha még lány is az illető, akkor a manikűröshöz is rendszeresen eljár. Na de hogy gondolja az üzletben az eladó, hogy elfelejti a visszajáró 20 forintot ?!!


Tehát nem minden az, aminek látszik. A pénzszórásnak pont az a lényege, hogy adott személy mutatja a világnak mennyi mindenre költ, de azt már nem mutatjuk, hogy mennyi mindenre NEM költ. Például nem fog a Kanári szigeteken nyaralni és nem fog elmenni síelni Norvégiában.


Jól élünk ? Ugyan, dehogy. Csak épp mindenki a saját igényeire költ, már ameddig megteheti azt.

2013. jún. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
* " de azt már nem mutatJA "
2013. jún. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Például nem fog a Kanári szigeteken nyaralni és nem fog elmenni síelni Norvégiában."


Nekem pl. nincs pénzem ájfónra (meg kb. pont leszarom, hogy milyen mobiltelefonom van) de a fent említett dolgokra még így sincs pénzem :D

2013. jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
# 8 - Ez még inkább szemlélteti azt, hogy korántsem lehet azt állítani, hogy ország szinten jólét van, mert az utazásokat kevesen engedik meg maguknak, még akkor is, ha nem költenek egyéb élvezeti cikkekre.
2013. jún. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Tényleg a szülei nyomják az ilyeneknek a lóvét?

Sokakat látok akik a gyárban robotolnak,a gyerek kezébe meg a legmárkásabb cuccok?

Hogy is van ez?

2013. jún. 30. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!