Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18-20 év körüliek miért...

18-20 év körüliek miért vannak regisztrálva társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Megrökönyödve vettem észre hogy ilyen fiatalok is regisztrálnak társkereső oldalakra. Miért nem ismerkednek élőben?

Alapjáraton a netes ismerkedés hülyeség, mert hiába van kint kép a másik félről meg hiába dumálsz vele egy csomót, az első találkozás mégsem olyan mint amilyennek elképzelte az ember.. Ez nyilván azért van mert mindenki a legjobb arcát akarja mutatni, ami neten könnyű, de élőben már nehezebb.



2013. júl. 2. 11:21
 1/8 anonim válasza:
100%
Meglepő, de rettenetesen nehéz manapság ismerkedni... Nagyon elutasítóak az emberek, amikor így próbálok feléjük közeledni. (Ezt nem csak én tapasztaltam, hanem a haveri körömben szinte mindenki, lányok, fiúk egyaránt) 24/F
2013. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

én pl hülyéskedni regisztráltam... aztán elkezdtem beszélgetni egy pasival aki ugyanúgy szivatni a többieket regisztrált. de tök jól elbeszélgettünk, találkoztunk és most 1 év 5 hóapja vagyunk együtt, a vőlegényem, augusztusban esküvő, és 12 hetes kismama vagyok :) ilyen véletlenek is vannak, ritka de van:))

20/L a vőlegényem 24

2013. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, aki egyáltalán nem közösségi ember mint én is, az csak így ismerkedik ha lennének barátaim, akkor rajtuk keresztül tudnék ismerkedni, és nem kéne neten hülyéskedni

Szóval nem minden a fiatalkor, ha antiszociális valaki.

21/F

2013. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
67%
NA ez a másik... hogy oda is ilyenek regisztrálnak fel akik szívatni akarják a jónépet. Akkor el lehet képzelni mi van élőben....
2013. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2.-Huhh, jó korán kezdted... De végül is a te dolgod.

Szerintem nem is szabad egyből ezzel a szándékkal nyitni valaki felé. Csak szimplán ismerkedni, aztán lesz ami lesz! Tehát akit egyből lekoptatnak az ne csodálkozzon..

2013. júl. 2. 11:44
 6/8 anonim válasza:
Köszi :D Tudom hogy kell ismerkedni. Csak aki az elmúlt két évben összesen néhány tré randit, és egy másfél hónapos kapcsolatot tud felmutatni, az már igen csak kezd magányos lenni.
2013. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok én úgy gondolom, nem korai 20 éves vagyok mire megszületik 21 leszek majdnem, szerintem sokkal több energiám lesz a picihez mint 31 évesen, és szeretnénk majd kistesót neki de 25 felett már nem akarok szülni, szóval szerintem ideális.
2013. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor regisztráltam 24 voltam. Nem járok nagyon bulizni,de szórakozóhelyen amúgy se ismerkednék. A barátomat a neten ismertem meg. Sajnos tényleg nehéz ismerkedni,és ez is egy lehetőség. Nekem szerencsém volt,totális összhang van köztünk. Persze 1 év keresgélés kellett hozzá,hogy megtaláljuk egymást. :)

Én azt mutattam az oldalon is,amilyen az életben vagyok,soha nem színeztem ki a dolgokat. Teljesen fölösleges,úgyis kiderülne. 26/N

2013. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!