Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Léteznek ilyen közösségi oldalak?

Léteznek ilyen közösségi oldalak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egyetemista, de érdekel az univerzum, a természet (erdők), művészet, a retro zene téma is, amiket általában az egyetemistákat is.


Az egyetemisták sajnos rögtön elutasítják a nem egyetemistákat, a belső megismerése nélkül, akár baráti vagy szerelmi kapcsolatból.


A facebook-on vannak ismerőseim, de egyikkel sem beszélek egy nyelvet, tehát nekik nem az az érdeklődési körük, mint nekem, és soha nem lájkolnak, vagy írnak megjegyzést.

Idegeneket, akiknek ugyanaz lenne az érdeklődési körük, nem jelölök be facebook-on, mert úgysem jelölnének vissza.


Épp ezért kellene egy olyan oldal, akár közösségi (barátilag) vagy társkereső oldalak, ahol olyan emberek vannak, akiknek szintén azonos az érdeklődési körük.



2013. jún. 2. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
facebook csoportok talán.
2013. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jún. 2. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Én rengeteget fórumozok, és így az érdeklődésemnek megfelelő témákról tudok beszélgetni olyanokkal, akiket szintén az érdekel.
2013. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jah, igen, én is a csoportra gondoltam facebookon! Sok sikert hozzá!
2013. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jún. 2. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!