Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, hozzá, ha a barátnőd titokban társkereső oldalakon lenne regisztrálva?

Figyelt kérdés

Nagyon jól megvagyunk a barátnőmmel, de nemrég elszólta magát és megtudtam, hogy több társkereső portálon is regisztrálva van. Amikor meg próbáltam megbeszélni ezt vele, azt mondta, hogy szó sincs arról, hogy megcsalna, vagy keresne valakit, csak ezzel üti el az idejét...


Hihetek neki? Mit csináljak?

17/F


2011. jún. 15. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Regelj be te is, majd ha meglátja a profilodat, nem tudom mit szól hozzá..
2011. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal 4 éve vagyunk együtt ő 23 én 19 L és énis fenn vagyok 1-2 társkeresőn, nem keresek énse senkit, nem csalom meg, cska nem töröltem le magam, van ott 1-2 haver, meg inkább unaloműző, bár a párom is menetközben jött rá, de nem titkoltam...sztem ne aggódj!!
2011. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem, beszéld meg ezt vele mégegyszer, vagy regisztráld be magad álnéven/amiből biztos nem sejtené, hogy te vagy/ és kérdezd meg, hogy van-e pasija, ha van akkor szereti??? És akkor minden kiderül! ;)

18/F

2011. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ez a reglapján is fel van tuntetve (hogy nem keres partnert), akkor esetleg elnézem neki (határeset). De ha nincs, akkor avval nem csak Téged ver át... már az is olyan izé, hogy regisztralva van t á r s k e r e s ő n valaki, aki n e m k e r e s t á r s a t... árulom a Biedermayer komódomat, de nem akarom eladni.. de az érdeklődőknek azert ezt nem mondom el, hanem mindnek hazudok valamit, hogy miert nem kaphatja meg ő....? (35/L)
2011. jún. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azt is mondta még, hogy "jó szórakozni a hülye emberekkel".

Nem írta, hogy nem keres párt, alig van kitöltve az adatlapja.


Jó ötlet, hogy beregisztrálok álnéven, majd megpróbálom.

2011. jún. 15. 19:33
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát attól függ. Ha társat/barátot keres magának kiakadnék, ha csak szexpartnert akkor az az ő dolga.


Azzal, hogy ezzel üti el az időt az a baj h ott megismerkedhet valakivel akivel utána kialakulhat valami kötődés. És az gáz:\

2011. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy olyannal üsse el az idejét, amivel nem okoz neked fájdalmat. Érthető, hogy téged ez zavar, én a helyedben közölném vele, hogy ha fontos vagyok, akkor törli magát, mert nekem ez rosszul esik. Nem mellesleg nem valami tisztességes.

De jól írták itt fölöttem, regisztrálj te is, írj neki, és egyből kiderül minden.

Nálunk is volt ilyen helyzet, hogy megtudtam, a barátom nem törölte a regisztrációját, aztán csináltam egy profilt magamnak, írtam neki, hogy mennyire bejön, és írjon hogy komoly vagy alkalmi kapcsolatot szeretne-e. Erre az a válasz érkezett, hogy van barátnője és nagyon szereti, csak nem tudja letörölni magát.

Régebben én is társkeresőztem, ha most felmennék, csak azért, hogy lássam, minő barmok vannak fent az oldalon:) (tisztelet a kivételnek), és hogy röhögjek, milyen szöveggel és helyesírási hibákkal akarnak bevágódni:)

21/L

2011. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"jó szórakozni a hülye emberekkel"


Nézd, ez nálam akkora jellemhiba, hogy egy városban sem laknék ilyen világnézetű emberrel.... "Nem tetszik, ahogy az emberekről vélekedsz, ugyhogy kérlek, ne beszéljünk!" - mondtam már távoli ismerősnek is. (35/L)

2011. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En is hülyülni mentem egyszer fel iylenre aztán a végén meg összejöttem valakivel. veszélyes vizek.
2011. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 .Daniel. ***** válasza:
Ha ennyire unatkozik ott már gáz van. Amúgy hazug a csaj. Vagy csak az egoját akarja tuningolni. Haver, figyelj oda mert kamuszaga van a dolognak.
2011. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!