Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok a szallas.hu...

Mit szóltok a szallas.hu reklámjához, amiben köp egyet a csaj, mert azt ígérték, hogy egy köpésre van a vízpart?

Figyelt kérdés

Engem borzalmasan felháborít, de még jobban a hozzá kapcsolódó reklámkampány, ezzel ma találkoztam:


[link]


Én válasszam ki az ügyvezető büntetését? Hát akkor én egy elég magas összegű pénzbírságot szeretnék kérni. Ha emlékeztek pár éve egy elég durva, orális szexre célozgató reklámmal próbálkoztak. Undorítónak tartom az egész hozzáállásukat.


2013. júl. 2. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ott a nagy-nagy pont a #10-nél!
2013. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hú 10-es, te most de kiosztottál. Egyrészt vicces dolog, hogy egy másik kérdés alatt egymással egyetértve próbálunk éppen valakit felhomályosítani, itt pedig hülyének titulálsz. Ott szimpatikus vagy, itt már egyáltalán nem. Másrészt kicsit túlbecsülöd te ezt a gyík oldalt szerintem: azért mert 8 darab ember elolvasta a kérdésem és válaszolt is rá, az még nem jelenti azt, hogy dőlni fog a lé a rengeteg kattintás után a cégnek. Én véleményt kérdeztem, szerintem felháborító a stílusuk, kíváncsi voltam mennyi idióta ember van, akiknek ennek ellenére bejön a gagyi reklámjuk. Szóval ez a nekik dolgozom egy kicsit erős túlzás és a szapulásom is.
2013. júl. 3. 15:43
 13/15 The Other ***** válasza:

Figyelj, nem osztásból írtam. Ha a primitív jelző sértett meg, akkor mondom, hogy az azokra vonatkozott, akik el is hiszik, hogy valóban megbüntetik a górét, ha beregisztrálnak. Külön bekezdésben is volt.


Neked a "rászedtek" kifejezést szántam. Ez önmagában valóban nem árasztja el az oldalukat látogatókkal, de sok lúd disznót győz alapon, nagyon is működő stratégia. Ha minden felháborodott ember szerez még 8 látogatót, akkor azért ez elég jó arány... Sőt, ha már a szomszéddal való beszélgetésnél is szóba kerül, már akkor is célt ért, mert akkor a szomszéd is tudja, hogy létezik ilyen oldal, és majd pár hét múlva, amikor a Balatonra kell üres szoba, akkor a tudatalattijából elő is fog jönni, hogy jééé, van egy oldal, ami ilyesmivel foglalkozik. A negatív reklám is reklám.


Amúgy itt a GYK-n nincsenek csapatok. Lehet, hogy egy kérdésnél egyetértettünk, de ebből nem következik az, hogy más témáknál is teljes egyetértés lesz (arról nem is szólva, hogy neked még nicknév sincs kint, így gőzöm sincs, hogy milyen témákhoz szóltunk hozzá közösen).

2013. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Három bekezdés jött le nekem: 1. ki az a hülye aki bedől ennek a reklámnak, 2. ki az a hülye, aki még itt is népszerűsíti őket, 3. mennyi hülye ember lehet, aki választásokkor ettől jóval gyengébb ígéreteknek (is) bedől.


A konklúzió: mindenki hülye, de te átlátsz a káoszon legalább.


So long and thanks for all the fish.

2013. júl. 4. 10:15
 15/15 anonim ***** válasza:
jezus:Dd
2013. júl. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!