Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan bírjam ki a holnap...

Hogyan bírjam ki a holnap éjszakát?

Figyelt kérdés

Éjszaka megyek holnap dolgozni, de elég hamar kidőlök általában (10-11 körül). Nappal nem tudok aludni, reggel is max. 8ig megy az alvás, akkor is ha pl. buli miatt csak hajnali 3kor kerülök ágyba...

Érzékeny vagyok a koffeinre, szóval a kávé kilőve.

Melóban viszonylag ritkán alszik el az ember, ugye? :-) Kicsit izgulok. :-D

Diák vagyok, muszáj dolgoznom, de sajnos most csak éjjelre kaptam munkát (leltár).


2013. júl. 2. 21:59
 1/6 degesz válasza:
zöld tea
2013. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha koffeinre érzékeny vagy akkor maradt a tea. Abba nincs koffein csak koffeinhez hasonló anyag
2013. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd beleszoksz, ha kell a pénz szenvedni kell.. aki dajdajozik éjszakánként az bírjon dolgozni is

21/F

2013. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Bírok dolgozni, mindent mindent elvállalok, csak tudom magamról, hogy nehezen bírom az éjszakát (igen, dajdajozás közben is hulla vagyok már elég hamar).

2013. júl. 2. 23:03
 5/6 anonim ***** válasza:
hánytól hányig dolgozol? Miylen fekvésű a szoba, amiben alszol és myilen sötétítés van rajta?
2013. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Este 9től reggel 6ig. Keleti fekvésű a szobám, így elég hamar fényárban úszik.. Sajnos sötétítő függönyöm van csak, az pedig nem sokat sötétít, ráadásul meleg is van. Redőnyt nem tudunk felrakni, mert az ablakom még régi típusú (panel, úgy lehet kinyitni, hogy a felét kitolom, a másik fele bejön - nem tudom mi a neve). Mondjuk máshol sem megy a sokáig alvás (pl. barátomnál).

Most megyek aludni, jó éjszakát!

2013. júl. 2. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!