Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bírjam ki a hétfő...

Hogyan bírjam ki a hétfő éjszakát?

Figyelt kérdés

Ezt írtam a multkori kérdésbe (nem jött válasz)


Katolikus gimibe járok, és jövőhét hétfőn megyünk lelki napra. Reggel megyünk a sulitól, ott alszunk és másnap jövünk. Kis csoportokba leszünk, na itt kezdődik a baj, mert nem lesz kivel lennem, senki nem lát szívesen... Aztán az éjszakát is nem tudom hogy fogom túlélni, én biztosan nem alszom előttük! Kész szenvedés az a 8 óra is amíg a suliba vagyok velük, nemhogy ez... Ráadásul telefonálni sem lehet majd, hogy legalább felhívjak valakit aki embernek néz. Mit fogok ott csinálni? Lesznek misék, ilyenek, de az éjszakát túl kéne élni valahogy. Tudom hogy úgy tűnik, de nem panaszkodni akarok, csak szarul esik hogy azért néznek le mert csendes vagyok, másra nem adtam okot, tök rendes vagyok mindenkivel, akkor is, ha tudom hogy utál. Ők meg alföldi parasztok (24 lány van az osztályba, háromnegyedén már végig ment a fél város). És még sorolhatnám, amit tapasztaltam 9 hónap alatt, de most nem ez a kérdés. Szóval mit csináljak? Hogy vészeljem át? Szeptembertől megyek új suliba, de ez olyan hosszú idő.


És még annyit tennék hozzá, hogy pont ma derült ki hogy 8 fős szobák lesznek, a lányok épp megbeszélték hogy kivel lesznek, az egyik lány nem tudott választani, ezért a másik segített neki, amikor az én nevemet mondta elkezdi a másik lány: "Isten őrizz"


Nem tudom miért csinálják ezt velem annyira ki vagyok már ettől, általánosban is ez volt, nem tudom miért lettem ilyen, pedig régen még tök nyitott voltam volt annyi barátom meg nem voltam félénk, de ma már egy falevél rezzenésétől is meg tudnék ijedni. Nem akarok menni hétfőn, el akarok már menni innen olyan elegem van.


Tudom, hogy nem ez a legnagyobb probléma a világon, de légyszíves próbáljatok egy kicsit megérteni...


Lesz 1,5 óra szabad program, gondolom azt is majd a sarokban töltöm el úgy hogy rajtam röhögnek.


2013. ápr. 18. 18:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
8%
"Ők meg alföldi parasztok"--na az ilyenek végett nem bírnak téged,nem is csodálkozok rajta,nekem sem vagy szimpatikus!!!Én is alföldi vagyok,és mondhatjuk,hogy "paraszt"is akkor ezek szerint.Behalok az ilyen kis majmoktól mint te!
2013. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azt írtam le, amit tapasztaltam. Tényleg úgy viselkednek, nem mondtam róluk semmivel sem többet.
2013. ápr. 18. 18:14
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Menj el orvoshoz írasd ki magad. Belázasodtál aztán kész.
2013. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
És erre muszáj elmenni?
2013. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen, muszáj. Ha nem megyünk el ugyanolyan igazolatlan mintha tanítási óráról hiányoztunk volna.
2013. ápr. 18. 18:17
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Kiérdemelhetted a parasztságot?

Ha nem akkor amilyen az adjon isten olyan lesz a fogadj isten...

Ha valaki paraszt legyél te is az!

Kérdezd meg kivel alszol egyszobában ha valaki olyat mondanak mondd azt hogy isten őrizz... Nem kell minden embertársunkat imádni... Mész lassan másik suliba, kapd össze magad állj határozottan a sarkadra és ne érdekeljen senki!

Nem vagy Te kevesebb egyik lánytól se a 24-ből mert te csendes és visszahúzódó vagy és ők se azért mert végig fetrengtek a város alatt... és akkor mi van? semmi, ez már nem az a világ erre rá kell jönni..

Neked is lesznek kapcsolataid nekik is voltak, lesznek.

2013. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De nem tudok visszaszólni, nem tudom miért. Vagyis félek ettől...
2013. ápr. 18. 18:19
 8/24 anonim ***** válasza:
37%
Hát nem hiszem hogy ennyi idő alatt te változni fogsz úgy hogy vegyenek téged valamibe.Azon nem gondolkodtál még hogyha általánosban sem bírtak téged akkor veled van a hiba??? "nem tudom miért lettem ilyen, pedig régen még tök nyitott voltam volt annyi barátom meg nem voltam félénk"ezt derítsd ki hogy miért nem vagy már ilyen.Ha másik suliba mész ott is lesznek ilyen gondjaid.Legyél laza és vegyülj el köztük.Szeptemberre meg változz vissza olyanná amilyen voltál!!
2013. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mert elköltöztünk, és 5.-től másik suliba kerültem, és ott valahogy nem tudtam beilleszkedni, illetve voltak barátaim, de nem volt olyan igazi.
2013. ápr. 18. 18:22
 10/24 anonim ***** válasza:
38%

De ha jól sejtem azóta 4 év telt el nem???Nem takarózhatsz ezzel életed végéig,hogy azért lettem ilyen mert 5.-ben elköltöztünk és....

Valahogy pedig muszáj lesz kicsit lazábbra venned a dolgot mert a sulis éveid így nagyon szarul fognak eltelni.az pedig nem jó.

2013. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!