Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nevem Milla és lány nektek...

A nevem Milla és lány nektek ez a név hogyan tetszik mert eddig mindenki dicsérte hogy milyen szép név szerintetek?

Figyelt kérdés
név

2013. júl. 3. 08:26
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
ja és 15 ne írj ha hánysz a nevemtől
2013. júl. 4. 17:31
 22/33 anonim ***** válasza:
Te jó ég, én nem szóltam le a neved, ha elolvastad volna a kommentemet, benne van, hogy szerintem szép név, csak kár, hogy marhára gyakori, és népszerű, csak ezért nem adnám a gyereknek.
2013. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, te voltál kíváncsi a véleményekre nem? A véleménybe beletartoznak a negatív hozzászólások is:)

Ha már ilyen sokan mondták, hogy szép a neved és itt a fórumon is csak buksisimogatásra vágysz, akkor miért nem ennek megfelelően fogalmazod meg a kérdést, hm?;)

2013. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
68%
Kedvess Kérdező! Te kérted ki a véleményünket. Nekem pedig ez a véleményem, hát ezért.
2013. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
hát akkor menjetek tudjátok hova és én nem negatív véleményt kértem ha nem tetszik húzzatok a francba kedves író
2013. júl. 5. 09:25
 26/33 anonim ***** válasza:
Azért írtad ki a kérdést, hogy agyondícsérgessük a neved? Legközelebb ezt írd le, ne a véleményünket kérd! A vélemény lehet pozitív és negatív is.
2013. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
képzeld nem azért
2013. júl. 5. 13:43
 28/33 anonim ***** válasza:

De akkor miért nem írtad oda, hogy "akinek nem tetszik, ne írjon"? Hm?

Mekkora egy nárcisztikus elkényeztetett kis liba vagy te, Kérdező :D

Szaladjál gyorsan anyucihoz, aki ilyenné nevelt, ő majd megdicsér téged helyettünk is - talán többször is, mint egészséges lenne...

2013. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
nem vagyok elkényeztetett képzeld anyukámmal élek és nem kapok meg mindent amit akarok de mért kell veszekedni és ilyeneket írni egy 11 éves lánynak előbb gondolkozz aztán írj és írj nekem privibe utolsó
2013. júl. 5. 18:23
 30/33 anonim ***** válasza:

Nem csak anyagi javakkal lehet elkényeztetni valakit.

Azért veszekszem, mert buta vagy!

Leírtad, hogy véleményeket kérsz erre leugatod, aki kinyilvánítja a sajátját.

Szerinted ez normális viselkedés?

2013. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!