Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk ha tetszik nektek egy...

Fiúk ha tetszik nektek egy lány (és ő bejelöl titeket) ráírtok facebookon?

Figyelt kérdés

itt az előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__453..

a változás annyi hogy azóta visszajelölt de nem ír.. én viszont nem akarok ráírni mert ha már én jelöltem be és tetszek neki akkor neki kéne írnia nem?:D


2013. júl. 2. 13:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én lehet hogy ráírnék,de valószínűleg ez a pasi azt se tudja,hogy ki a fene vagy te..
2013. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
vagy ha már a visszajelölés után nem ír akkor ne reménykedjek?
2013. júl. 2. 13:57
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha te jelölted be, akkor te írj rá, ennyi.
2013. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Zakathol ***** válasza:

Ha neked tetszik és bejelölted akkor írj rá.

Én mondjuk előbb írnék rád - ha ismeretlenként jelölsz be - mint hogy elfogadjam a jelölést, mert nem gyűjtöm az ismerősöket. De ez én vagyok. Ő meg ő.

2013. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
most akkor írjak rá én?:D dee nem akarok. hát amúgy nem tudom én egyből felismertem kis képen..:D
2013. júl. 2. 13:57
 6/17 anonim ***** válasza:
Minden fiú más és más. Az én párom pl. mondta h írjak rá, de nem írtam mert nem mertem, pedig már 25 vagyok. :D De ő sem mert írni, pedig egy párszor rákattintott az üzenet gombra, ezt később bevallotta. Várj még, ha ír akkor szerencséd van, ha meg nem...akkor így jártál. Keresd inkább személyesen a társaságát, bulikban vagy valami olyan helyen ahová jártok mind a ketten. A sűrű, minden lájkolok dolgot pedig felejtsd el, mert marha idegesítő tud lenni és csak égeted magad. Am meg szerintem inkább a szemtől szembe dolgot erőltesd, a facebook olyan személytelen.
2013. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
fb-n és az életben is gyávák a fiúk. tapasztaltam. fű-fa bejelöl, likeolják a képem, de arra sem képesek, hogy egy Szia-t benyögjenek.... kisfiúk, akik az életben játszák a köcsög seg.gfejet, hogy mennyi csajuk volt, miközben össze szarják magukat, ha egy lány rájuk köszön
2013. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
NA MOST AKKOR MI VAN?:DDDD írjak neki én vagy mit csináljak valamit írjatok már tiszta tehetetlen vagyok:D
2013. júl. 2. 14:03
 9/17 anonim ***** válasza:
Írj neki. Elvégre te akarsz tőle valamit.
2013. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
írj neki, ne várd a sült galambot
2013. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!