Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is szégyen egy...

Szerintetek is szégyen egy nőnek, ha takarítónőt alkalmaznak? Akkor ő megbukott háziasszonyként? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem inkább klassz neki, hogy takarítás helyett foglalkozhat a családjával, vagy akármivel. Ha lenne pénzem, én is felvennék valakit.
2013. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Függ a körülményektől is...Pl. ha karrierista, és nincs ideje a házimunkára, akkor nem szégyen, ha viszont melója sincs, a férje tartja el, és emellé még takarítónőt is kell fogadni, az már talán az, bár, ha olyan jó anyagi körülmények között vannak, akkor meg mért ne?
2013. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem anyu is takarítónő, és sok helyen a tulaj is takarít. Van ami olyan drága cucc, hogy azt nem bízza senkire, meg gondolom így spórol is, hiszen nem ő keresi meg a nagy lóvét hanem a férje, az meg gondolom meghúzott egy határt amit takarítőnőre fordíthat.
2013. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekünk van takarítónőnk, 2500 ft-ért egy héten megcsinál mindent. Én dolgozom mint egy hülye, a párom is. A kis időt, amit itthon vagyunk, inkább a kisfiúnkkal töltjük. Megér ennyit egy hónapban. Így is még marad munka elég (főzés, bevásárlás, mosogatás, felsöprés, mosás, teregetés). Az meg, hogy megbukok-e háziasszonyként vagy sem, nem érdekel, egyéb céljaim vannak az életben, minthogy jó háziasszony legyek.
2013. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az idő pénz. Ha többet keres azalatt, míg más takarít nála, semmi gond.
2013. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3 gyerek van, mind a két szülő dolgozik 9-10 órában.
2013. júl. 3. 18:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyáltalán nem szégyen, meg szerintem amúgy sem, ugyanis senkinek semmi köze hozzá, ki hogy intézi a dolgait. Ha akarnak szék és ágyak nélküli házban lehetnének téglarakásokra ülve.
2013. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen. Nem kell az alvásra fordítandó időt is házimunkába feccelni, hülyeség. Az egész házimunka hülyeség, ahogy van, de valakinek meg kell csinálnia, ha megengedheted, hogy bejárónőt veszel fel, annál jobb. Én is szívesen megtenném, az az idő meg a gyerekemé lenne.
2013. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%
Még egy szándékoltan provokatív kérdés... már a szakdolgozatra készülsz, vagy csak középiskolai nyári feladathoz kell?
2013. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerek mellett nekem akkor is beleférne, ha az anya nem dolgozna, hanem csak bevásárolna, mosna, főzne, a gyerekek dolgait (programok, eseteges különórák) koordinálná össze.

Egyébként a takarítónő ma már nem luxus. Megfizethetőek

2013. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!