Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Elmondta nekem egy fiu a titkat amirol azt hittem az oszt.tarsai tudnak.nem mondta h ne mondjam el senkinek.en elmondtam a baratnoimnek pontosan 6 nak .most az mondja csak en tudom.mit kene tennem?nagyon rosszul erzem magam miatta

2013. máj. 10. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak teteted a hülyeséget???

A TITOK neked nem mond semmit??? Mert ha nem akkor agyilag nagyon buta vagy...

2013. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
büntudatod van mert nem tudsz titkot tartani, a srác azt hitte rólad hogy te megbízható vagy,és ha megtudja a srác csalodni fog elég rendesen bennned :/
2013. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon hulye vagyok.baratnoimnek azert mondtam el mert erintette oket.k@rva szarul erzem magam
2013. máj. 10. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Most már mindegy. Az biztos, hogy ezentúl senki nem fog benned bízni, mert egy pletykás vagy, és megbízhatatlan. Bár én ekkora ökörséget nem csináltam még, főleg ha valaki bízott bennem, de amit most megtehetsz az, hogy a srác elé állsz, őszintén megmondod, hogy a titkát nem tartottad titokban, hanem kikotyogtad legalább 6 embernek, azoknak akiket a titok érintett. Mivel már 6 ember tudja, így biztosra vehető hogy az egész iskola tudja már. A srác inkább hallja meg tőled először hogy megbízhatatlan vagy, mint hogy mástól tudja meg. Azon meg ne csodálkozz ha megharagszik rád, és nem igazán leszel a barátja többé.. Én a srác helyében innentől kezdve levegőnek néznélek..
2013. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem fogok csodàlkozni ha megharakszik hiszen en voltam a paraszt.

Amugy nem tudja az egesz suli mivel olyan suliba járok ahol nagyon nagy a közösség.az összes gyereknek tudom a nevét.azért nem fogja megtudni a suli mert a titok csak minket érdekelt( és ugy amugy szerintem nem olyan nagy titok de attol meg neki lehetett az es nem kell megbocsásson.

2013. máj. 10. 20:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Titok csak engem érdekelt.es mivel az egyik baratnőmnek tetszett a fiù és az info neki kedvezett egy részben màsrészben viszont ugyvéltem joga van tudni hiszen egy része nagyon kinos szamara.ezért tovàbb adtam
2013. máj. 10. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Most megtanultad egy eletre, hogy a titok az titok. Meg akkor sem mondod el senkinek, ha oket erinti. Valoszinuleg nem fog szobaallni veled, es nem fognak titkot bizni rad. Tanulj ebbol, es becsuld meg, ha maskor valaki megbizik annyira benned, hogy titkot oszt meg veled.

Kerj tole bocsanatot mindenkepp, de szamits arra, hogy elvesztettel egy baratot.

2013. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát igen.béna vagy. de szerintem mindenki esett már ilyen hibába:Dd mondd meg a barátnőidnek hogy ez NAGYONTITOK és hogy tényleg nemondják el senkinek.. különben..belenyomod a wc-be a fejüket:D:DDDDDDDD
2013. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!