Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy befestettem...

Miért van az hogy befestettem szőkére a hajam és akárhova megyek megnéznek az emberek?

Figyelt kérdés
(15 vagyok )
2013. júl. 5. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Amikor én voltam szép világos szőke, akkor engem is jobban megnéztek. Sokan dicsérték a hajam, még idegenek is, hogy mennyire szép a színe. Szerintem azért, mert a szőke a legfeltűnőbb hajszín. (és a legszebb is szerintem :) ) Odavonzza a szemet, ahogy kitűnik a sok unalmas és ronda sötét hajszínek közül. Most hogy nem vagyok szőke (sajnos a haj csúnyán tönkremegy egy idő után tőle :( ), így már megint senki sem néz meg és nem is dicséri senki a színét. :( (eredetileg f*sbarna színű)
2013. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak beképzeled magadnak.

AZ utcán minden 3. nő szőke.


Én is az vagyok születésem óta.

Egyszer befestettem feketére, persze a világos szemöldököm is hozzá lett igazítva, és nem nekem akkor volt olyan érzésem, hogy mindenki engem néz.

2013. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak akkor tudnék válaszolni, ha beraknál egy képet, hogy milyen, akkor kiderülne, hogy mi az oka annak, hogy nagyon megnéznek, mert van amikor azért néznek, mert szép vagy, de van amikor azért, mert nem áll jól, vagy ne jó a színe.
2013. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

mert házilag kutyulni a szőkét sokszor szánalmas eredményt hoz. és mert önmagában az, hogy szőke valaki, nem azt jelenti, hogy szép, ápolt ahaj. sok kis tinilányt látok otthoni festéssel....hát, pocsék. én is megnézem, ha egy gyerek fejéről ordít a közönséges festés, amikor egy 15 évesnek még szép a természetes haja, mert egészséges, fiatal


de ha 20 éves korodra ócska, molyhos hajat akarsz, akkor mérgezd magad nyugodtan a festékkel tovább

2013. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam elbámészkodni, mikor ordít a szőke haj felett a sötétberna lenövés, gusztustalan. Ilyenkor szomtam gondolkodni, hogy miért erőlteti ez a lány a szőkeséget?
2013. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Elsőnek igaza van, jól leírta. Én már minden színt kipróbáltam, mind jól állt, csupán a karakteremen változtatott. Mivel nem szenvedek feltűnési viszketegségben ezért nem fogom többet szőkére festeni a hajam.

Ezt fogadd el, hogy a szőkét jobban megbámulják, nők is, ez 90%-ban igaz. Aki eredeti szőke és úgy festi másra, annál más a helyzet.

Amúgy nem mindig tudatosan néznek meg, valamiért olyan érzésem van mintha ösztönösen néznének az emberek akkor is ha nincsenek tudatában ennek. Szóval feltűnési viszketegségre kitűnő a szőke haj. Szerintem a fekete a legszebb és ennek ellenére én sem bámulom a sötéteket, mert a szőkék nagyobb feltűnést keltenek. Ennek ellenére a memóriámban jobban megragad egy sötét, fekete hajszínű ember, mint egy szőke. Szóval hiába keltenek feltűnést a szőkék, ez csak látszat, hogy jobban tetszene az embereknek.

2013. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!