Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha zavar, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha zavar, hogy megnéznek a férfiak az utcán? 15/l

Figyelt kérdés

Nincs ki semmim, nem vagyok olyan hű-de-nagy szépség szerintem, de észrevettem, hogy RENGETEGEN bámulnak...

Mennek a kocsival, és az ablakon bámulnak ki rám, elmennek mellettem, majd visszafordulnak, és bámulnak tovább.

Megyek végig az utcán, és nagyon sok fiú/férfi bámul.

Szerintem a kisugárzásom miatt van. Vagy nem is tudom, egyszerűen vonzom az embereket...


És oké, a korosztályomból valóak nem zavarnak annyira, inkább elismerésként fogom fel, "bóknak" veszem, ha megnéznek.


De hogy 20-on, 30-on felüliek, vagy attól is idősebbek bámulnak... Na az beteg. Egyszerűen undorodom a gondolattól, hogy megnéznek.


Igazából van egy stílusom.

Szeretek szoknyát hordani, de nem tapadósat, és nem annyira rövidet. És mindig veszek alá rövidnadrágot, mert nagyon félek, hogy valaki, aki nagyon bámul, valahogy meglátja a bugyimat...

Egyenes a tartásom, állítólag nőiesen megyek.

A fiúk azt mondják, hogy ártatlan, kedves és értelmes az arckifejezésem.

De én ezeken nem akarok változtatni. :D

Igen, szerintem értelmes vagyok, nem tudok mit tenni ellene. Ártatlannak ártatlan vagyok, ez igaz, nem is akarok barátot. Kedvesnek is tartom magam.

Egyenesen járok, és szerintem is nőiesen.

Most ezen mit változtassak?

Meg azért nem akarok igénytelen ruhákban járni...


Mit csináljak? Vagy hogyan fogadjam el?

A kérdés amúgy nem "menősködés", tényleg szörnyen zavar a dolog.

A válaszokat előre is köszönöm! 15/l (nemrég lettem 15)


2013. jún. 17. 21:45
1 2
 1/12 Zakathol ***** válasza:
67%
Nő vagy. Szokj hozzá.
2013. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
mit zavar ez téged...örülnöd kéne neki. aztán majd 10 év múlva itt fogsz sírni, hogy senkinek se kellesz
2013. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Mert már annyi pedofil van, hogy még én is féltem a kiss.ggem, pedig én már nem is 15 vagyok:D


Jobb ha hozzászoksz. Mást nem tudsz:)

2013. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Tonik remélem tudod, hogy ez nem pedofília..


kérdező:


szokj hozzá valahogy, ez mindíg is így lesz :)

2013. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Mit kell.itt nyavajogni? Az emberek bamuljak.egymast. Nemtol.kortol fuggetlenul. Engem is megneznek. Ennyi.
2013. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
A pasik ilyenek. Bámulnak :D
2013. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

"És mindig veszek alá rövidnadrágot, mert nagyon félek, hogy valaki, aki nagyon bámul, valahogy meglátja a bugyimat... "


Jaaj de ari vagy :DD lehet csak aranyos kislánynak tartanak azért néznek, nem biztos hogy mindenki gerjed is rád :D

Én tuti gerjednék

F19

2013. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Navorski te elég elcseszett akkor. Szerinted az normális, hogy egy 30on felüli férfi egy 15 éves kislányra folyatja a nyálát?


Ha pedig át gondoltad és mégsem, akkor visszavonom a fenti kijelentésem:)

2013. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Azt hiszem csak fogom magam, és megpróbálom figyelmen kívül hagyni.

2013. jún. 17. 23:44
 10/12 anonim válasza:
32%
Vagy vedd fel az iszlám vallást...
2013. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!