Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestésben gyakorlottak! Ha...

Hajfestésben gyakorlottak! Ha eredetileg barna (sötétebb) színű a hajam, kb 2 hónapja befestettem mahagóni vörösre (azóta lenövés is látszik) ha most befestem középbarnára, milyen eredmény várható?

Figyelt kérdés
befogja egyáltalán? más színű lesz ott, ahol most ilyen vöröses? ha kell, mutatok képet is.
2013. jún. 27. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A töve jó lesz, viszont a többin át fog ütni a vörös. ÉS lesz egy vöröses fénye a hajadnak, a töve meg barna lesz. Sajnos a vöröset nem tudod kiütni semmi színnel, az csak lenőni tud, mint a fekete.
2013. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. most ilyen a hajam: [link] annyira nem lesz durván vörös, nem?
2013. jún. 27. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
De. Át függ ütni. Milyen színnel fogod festeni?
2013. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
[link] ilyennel, azt hiszem mefnevezés szerint világosbarna
2013. jún. 27. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez így oké. Ahol vörös ott egy picit sötétebb lesz és lesz egy lilás-vörös (mahagóni) fénye. A schwarzkopf termékeit nem nagyon ismerem, szóval nem tudom. De úgy tűnik a töve és a vége nem nagyon fog elütni. Majd a 3ik festésnél kb már jó lesz. Meg ha lesz napsütés, akkor majd az is megteszi a hatását, és szívja majd a vöröset
2013. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) szerintem majd felteszem, hogy milyen lett.
2013. jún. 27. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!