Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire gondolsz most?

Mire gondolsz most?

Figyelt kérdés

egy régi fb üzire -kár hogy töröltem és nem lehet visszahozni..most azok történnek velem akik ott egy lánnyal..

(iskola, vizsga, kiraknak, stb.)


nem tudok aludni.. akik fennt vagytok ti mire gondoltok most?


2013. júl. 9. 00:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

GyK-n kolbászolás közben gyakran szoktam arra gondolni/azon zsörtölődni, mint például most, milyen mocskosul unalmas hely lett ez az egész. Minek járok fel? Tele van ostobábbnál ostobább kérdésekkel, kérdezőkkel, akik mindig halálra unják magukat, társkeresőnek használják az oldalt, vagy kérdezgetik, szépek-e, tökéletes-e a testsúlyuk, meg akarnak halni és a többi, s a többi.

A válaszolók pedig valódi tuskók, mindenki lepontozza a másikat, ha nem egyeznek a vélemények. Orrba-szájba szidják a többieket, de a való életben nem lenne merszük verni a nyálukat. Ezzel kézen fogva pedig mindenki marha egyedinek tartja magát.


Rövid ennyi. De csak szubjektívkedek.

2013. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ez a nagy átlagra igaz is....De azért van sok kivétel is.Általában ha valami megoldható problémád van amiben valaki tudja a választ arra úgyis kapsz választ a sok idióta komment közt.

Manapság kategóriákra lehetne ezt osztani.

Nem értem amúgy mi van az emberekkel.Sokszor van az hogy valamit válaszol az egyik és rá már egyből lehülyézik a másikat meg provokálják egymást! Mire jó ez?Jó okés hogy ha okoskodik valaki,de ha van mire alapozni az úgy is leírja hogy mit miért és hogy.Komolyan mondom ez azért nevetséges!Szoktam Én is "balhézgatni",de csak azért mert mások nem úgy állnak hozzá hogy tévedsz vagy ilyesmi hanem azt írják hogy ki az a hülye aki ilyeneket ír.Én ebből nem csinálok gondot,szívesen reagálok az ilyen barmoknak,mellesleg az életben ilyen nincs mert érzik hogy lehet hogy baj lenne ha valami rosszakarót mondanának.

2013. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Természetesen nem mindenkit vettem egy kalap alá, tisztában vagyok vele, hogy vannak kivételek. De ha körbenézel, se perc alatt feltűnik, mennyi idióta rohangál körülötted. Idejönnek verni a nyálukat a tisztes állampolgárok közé; tapsvihar érte Tőlem Nekik, glória és angyalszárny a jutalom. Büszke vagyok rájuk, puszi a pocijukra. Jah várj, még sem. Elmehetnek a sunyiba.
2013. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
mi van 330 kilóméterre vastól?
2013. júl. 10. 00:06
 15/17 anonim ***** válasza:
Gyöngyös,Kékestető :)
2013. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
.tudod hogy tudom. mi van a kerítésen túl?
2013. júl. 10. 08:02
 17/17 A kérdező kommentje:

a munkaadóm azért nem adja meg a wifi kódot nehogy kiderüljön hogy egy helyről netezünk? :P

ugyanígy a telefonszámmal is ha lebetegszek a cégeset nem hívhatom csak a másikat a feleségéét. tuti rejtegetnivaloja van.

2013. júl. 11. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!