Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolsz, ha egy ellenkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolsz, ha egy ellenkező nemű személy csipkelődve viccelődik veled a beszélgetésetek során?

Figyelt kérdés
Nem bunkón, hanem jólesően, kedvesen. Mondjuk ha akkor látod először (pl. vonaton mellette ülsz vagy valamiért szóba kell egymással állnotok), nem randi vagy ilyesmi. Az jönne le ebből hogy tetszel neki vagy esetleg más?
2012. okt. 4. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

igen, az hogy tetszel neki. Én biztos azt gondolnám, bár én mindenkinek tetszik így nálam egyértelmű


23/F egoista, őszínte, családapa (lélekben)

2012. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*őszinte
2012. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt biztosra venném, hogy kedvel. Hogy nőként is tetszem-e neki, az már attól is függ, mit mond és hogyan.
2012. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon élvezném :) Én is sajnos mindenkit szoktam kicsit óltogatni, finomat kipuhatolózom, hogy hol vannak a határok,amit még poénnak vesz. Vannak nagyon búval b@szott emberkék, akik cseppet sem fogják a viccet. Ha egy ilyen csajjal dumálhatnék, az biztos hatalmas lenne :)
2012. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, mert én is ilyen vagyok. :D
2012. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra hogy nevetségessé akar tenni mások előtt,meg akar alázni.
2012. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kedvesen az más,de én azt sem nagyon szeretem ha kedvesen viccelődnek velem.Ha közeledni akar valaki fejezze ki máshogy,nem szeretem a csipkelődést.
2012. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!