Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltitkol előled a párod...

Eltitkol előled a párod valamit mire gondolsz?

Figyelt kérdés

Eset: segít az egyik kolléganőjének valamiben munkaidőn kívül. De neked mást mond, hogy mit csinál abban az időben és még egy szóval sem említi meg az illető nőt.

Mire gondolsz?



2013. ápr. 26. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk volt ilyen, pont ugyanez! Véletlenül jöttem rá. Rákérdeztem, azt mondta, hogy nem akarta, hogy rosszat gondoljak, ezért nem mondta. Hát én elhittem, ez 6 éve volt, azóta is együtt vagyunk. Sose tudom meg, hogy valójában mi volt.
2013. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha neked mást mond, hogy mit csinál akkor honnan tudod, hogy segít a kolléganőjének?

Egyébként a megcsalástól kezdve bármi lehet, az is lehet, hogy csak költözik a csaj és a párodat megkérte, hogy segítsen neki a cuccokat pakolni stb.

2013. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem Ő is ezt válaszolná, hogy nem akarta hogy kombináljak. Csak mostanában sokat is túlórázik... kicsit kezd már fura lenni. Előtte sosem dolgozott ennyit. Nem tudom... nem akarok házisárkány lenni... csak...
2013. ápr. 26. 15:42
 4/16 anonim ***** válasza:

Rosszra, mert a kapcsolatunk elején volt már ilyenre példa, kis híján elhagyott.

Plusz azért is, mert többször beszéltük, hogy ne titkolózzon, és többször megígérte. Ha ennek ellenére titkolózik, annak nyilván oka van.

2013. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem akarom a konkrét esetet leírni...

Elcsíptem egy beszélgetést és onnan tudom. Amiben segíteni fog, az pedig teljesen érthetetlen számomra, hogy miért pont Ő kell hogy segítsen a csajnak? Nem költöztetés és nincs rá utalva a csaj!

2013. ápr. 26. 15:44
 6/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok-nálunk is egy apró dolog volt, konkrétan windows telepítés a gépre és persze pont az én párom kellett ahhoz. Nálunk ráadásul exbarátnő volt. És a párom azt mondta, hogy egy haverjával sörözik. Ami vérfagyasztó volt, hogy utána még mesélt is az állítólagos sörözésről, hogy mikről dumálgattak... De mondom nálunk ez már rég volt, már nem foglalkoztat.
2013. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Együtt is dolgozunk,szóval ilyen nem fordulhat elő.Olyan pletykarendszer van nálunk,elég ha másra néz,már megtudom :)

De nem csinál semmi rosszat.


Te esetedben én rákérdeznék,nem hagyna nyugodni.

2013. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hogy valami nem stimmel, mert nekem ilyet alapban el lehet mondani. nem lesz belőle botrány és ezt a párom is tudja....
2013. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok kiborulós fajta. El is jár nélkülem is összejövetelekre. Nem szoktam hívogatni, ellenőrizni. Ezért sem értem. Szarul esik nagyon! :(
2013. ápr. 26. 15:53
 10/16 anonim ***** válasza:
nem csodálom, ha nincs is mit titkolnia, akkor is rosszul esne, h ennyire alábecsl, h azt hiszi, ezt titkolni kell. én nem vagyok az a kombinálós típus, ilyet őszintén el lehet mondani. ráadásul a párom mesél is a kolléganőiről, tudom, kivel van jóban, kivel dolgozik épp, meg kikkel szokott cigizni járni, azt is halllom,ha hívják, szerintem egy tök természetes, én akkor kombinálnék, ha félrevonulna, amikor hívást kap vagy (mint a te esetedben) nem mondaná el, h segített vmelyiküknek. azon elgondolkodnék. h munka után mondjuk elcipelt neki vmit a-ból B-be, azon nem agyalnék...
2013. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!