Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell bántani a másikat,...

Miért kell bántani a másikat, ha az kövér, de próbál tenni ellene?

Figyelt kérdés

Éppen ma láttam ezt az esetet. Kint voltam a parkban és láttam, hogy a csaj már fél órája fut és izzad, meg minden baja van. Tehát próbált tenni a kövérsége ellen.... De jól szenvedett, tehát nem csak poénkodásból ment ki.


A hülye i-dióták meg kiröhögték, mutogattak rá, meg beszóltak neki.


Én ezt komolyan nem értem. Miért csinálják ezt? O_o Értékelni kéne, hogy csinál valamit, egyrészt, másrészt meg nem is tartozik senkire... Csak én gondolom így?


A csaj még el is bőgte magát, amikor elindult- gondolom haza-...



2013. júl. 9. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyet tényleg én sem bírom, és nem tudom miért csinálják. Mi jó van abban ha fikázzák egymást az emberek... Az ilyenek jól szájon b*sznám vagy kétszer...
2013. júl. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen elöttem miért nem történik!!!

Én simán pofán ba...tam volna a nagyképű hülyegyerekeket!Egy ilyen dolog komoly éretlenségre vall és neveletlenségre is.Bezzeg ha nekem szólnának be az utcán!(pedig nem mernek,mert csak a gyengébbeket merik bántani)

2013. júl. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nézd, jobban megverte őket a sors, mint a duci kislányt, mert ő még lefogyhat, de belőlük már nem nagyon lesz ember.
2013. júl. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom te meg nem álltál ki a dagi mellett. Hagytad hogy beszólogassanak neki továbbra is. Ennyit rólad.
2013. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek, hogy nem álltam ki mellette, de babát várok és a másik kisgyermekemmel voltam kint sétálni. Nem

Helyette próbáltam mosolyogni elismerően, de sajnos nem jött be - meg persze nem bámulni.

Egyébként meg nem én egyedül nem álltam ki mellette...Voltak ott rajtam kívül vagy 10-en, akik csak bámultak, és nem csináltak semmit. És nem csak kisgyerekes anyukák, hanem idősebbek, stb.

2013. júl. 9. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Így most a gyereked látott egy rossz példát! :(
2013. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!