Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fekete, szőröstalpú románok!...

Fekete, szőröstalpú románok! Honnan ered ez a régi jellemzés?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 15:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
22%

Az 1800 években is a románoknál sok volt a cigány és ráadásul rabszolgaként éltek, nyomorban annyira kihasználták őket a románok s mivel csak mezítlábas életre tellett szerencsétleneknek így mindig fekete volt a talpuk így maradt rajtuk a szőrös a talpúak jelző.


1800-s évek közepén viszont rengeteg cigány ember szökött át hozzánk Romániából-- így a lélekszámuk többszöröse lett hazánkban. Minél elmaradottabb egy cigány kolónia nálunk, annál biztosabb, hogy őseik évszázadokon keresztül a románok rabszolgája volt!!


Ezért is haragszom nagyon ha a magyar emberek kipécézik és kigúnyolják a cigányokat. Nem kivetni kell őket, hanem felemelni...na de miért is tanácsolok ilyet amikor manapság sok magyar is lesüllyedt a nincstelenségig, cigánysorra és koldussorsra jutva....

2013. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Mert undoritó egy nép az..
2013. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%

Miért? Talán a 9millió magyar az szent talán? Uram isten ha most annyi 10 ezresem lenne ahány szemét, aljas tolvaj hazug gazember magyar van, akkor megoldódna a gondom egy pillanat alatt!


Még a magyar embereknek sincs munka, gondolod tán hogy akkor a romáknak külön felkínálják?


Ha nekem segélyből kellene vegetálnom és eltartani a két unokámat én nem lopnék az biztos, de az országházat is lebontanám az viszont biztos, de az is biztos hogy egyetlen milliárdosnak, sokszoros milliomosnak nem maradna fedél a feje felett, ha csak egyetlen este (!) vacsora nélkül kellene lefeküdnie az családomnak!


annyi tiszteletet és megbecsülést várj el önmagadnak, amennyit te biztosítasz másoknak. Ha benned gyűlölet van és megvetés bármilyen náció iránt,az kisugárzik belőled és ugyan azt kapod vissza.

2013. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

" Nem kivetni kell őket, hanem felemelni"


Volt rá próba nem is kevés. De a cigók nem akarják hogy felemeljék őket. Egyszerűbb életmód amit most élnek. Szülnek 500 gyereket aztán játékgép meg lopás. Aztán ha valamelyiket elkapják akkor jöhet a "míyzegínsíg" miatti rinya (miközben a kábeltévé meg a merci befigyel)

2013. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%

"most annyi 10 ezresem lenne ahány szemét, aljas tolvaj hazug gazember magyar van, akkor megoldódna a gondom egy pillanat alatt!"


Ha meg annyi ahány ilyen cigány van akkor Gates, Rockefeller és Rotchild klán vagyona összerakva nem érné el az én vagyonom.

2013. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
24%

A magyarnak sincs munkája, akkor mit gondolsz a roma miképp kapna?


Ha én nem tudnék vacsorát adni az unokáimnak, nem mennék el lopni mint a roma, hanem lángba borítanám az ország minden városnak milliárdos és milliomos negyedét!


szóval még szerény nép is ez a roma, ha csak lop hogy vacsorája legyen!

2013. okt. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
34%
A romák legfeljebb csirketolvajok, az ország vezetői politikusai és újszülött tőkései viszont, rablók, csalók, hazugok s nem a szomszédjukat lopják meg hanem az egész népet a dolgozó és dolgozni akaró embereket!
2013. okt. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

", ha csak lop hogy vacsorája legyen!"


Nem azért lop a többségük. Aki ételt lop arra azt mondom tűrhető.


De a többség inkább aranyláncra, sufni-tuning ladára, "italy" melegítőre meg "márkás" ruhákra lop. Legalábbis Érden biztos mert mindegyik így nyomul.


Meg azok se hiszem hogy ételre lopnának akik belópóznak a nyugdíjasokhoz és megkínozzák őket mielőtt megölik a párezres nyugdíjért.

2013. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
30%

18/ Hidd el nem a romákban vagy a magyar betörőkben, tolvajokban van a hiba hanem a rendszerben.


Magában az államformában amely igazságtalan rendszert alkotott. Munkahelyekkel, kötelező munkával, igazságos bérek megállapításával, nagyon sok embernek a becsületes életet lehetne biztosítani. A minimális életminőség különbséggel, becsületes, boldog emberek alkotta népet kaphatnánk. De amikor az egyik milliárdjait számolva a másiknak az a gondja mit tegyen az asztalra, addig maga az állam teremti meg a bűnöző réteget de egy idő után a szegénységbe beleuntak forradalmát is remélhetőleg!


Veszi a roma a bort? veszi esetleg a szép hacukát? na és mit gondoltál azok nem szeretnének másképp élni, szebb ruhába egy kicsit pityókásan, esetleg egy drága kocsival...? hiszen a rózsadombi villatulajdonosok is azzal járnak nem igaz? tehetik hisz milliárdosok!! Van munkájuk, sötétre beszélik a nép fejét a politikai frázisokkal amiért szép summát vágnak szintén zsebre a párt funkci sógortól és komától...


az én unokám is szeretne szép még nagyobb házat luxus kocsit és még klasszabb ruhákat, de én kis korától neveltem bele a nyomorúság elfogadását, viszont nem tiltottam meg soha, hogy kiálljon az igazáért, ha kell harcoljon a jobb életért.


Amikor gyermek voltam és csóréltam anyám félve azt mondta-- Jaj kislányom meglátnak és tolvajnak fognak nevezni!! -- erre még jobban vigyáztam ne hogy meglássanak és ismét loptam a zöldségestől egy-egy almát.


amikor az apám megtudta, elővette a nadrágszíjat és jól elvert hogy nem igen ültem az ülepemre utána-- s megígérte még jobban elver ha még egyszer lopni merészelek.-- attól kezdve tiszteltem a másét!


Szóval igy van ez a csaláűdoknál egyik megbünteti hogy ne lopjon az a gyerek a másik sajnálja büntetni, hisz annyira szereti az a gyerek és ő nem tudja megadni neki azt az almát, mert nincs rá pénze-- s mire felnő a gyerek addig megtanulja miképp szerezze meg azt amit maga az állam nem biztosít számára a munkát, a tisztességes bért amiből emberhez méltón meg is lehet élni!

2013. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

18/ tudod soha ne ítélj meg addig másokat amíg nem élted az ő életét, mert a sors kegyetlen tud lenni ám és bármikor kerülhetsz Te is, olyan nyomorult helyzetbe.


Az ami megvetni, elítélni való az- az, amikor ember támad a másik nyomorult ember életére.

2013. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!