Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Kedves" ismerőseim, titokban...

"Kedves" ismerőseim, titokban fotókat készítettek rólam egy bevásárlóközpontban és ezeket a képeket felhasználva elég sok kárt okoztak. Mivel adhatnám ezt vissza nekik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehet egy bevasarlasrol keszult fotoval kart okozni? Te vagy Schobert Norbi es megpakoltad a kocsit tokaszalonnaval?
2013. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy bevásárolt, azért, mert bevásárlóközpontban volt.

Hozz össze egy hivatalosnak látszó rendőrségi levelet feljelentésről. :)

2013. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én se értem hogy lehet bevásárlás közben kínos fotókat csinálni. talán loptál, vagy odavizeltél vagy szexeltél vagy mi? :D
2013. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán, ha megírnád, mi történt pontosan, többet tudnánk segíteni.
2013. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A párommal 3éve lakunk együtt, valamint 2 "kedves" albérlő is él velünk. Köztudott, hogy nem vagyunk puszipajtások. Ők az okos kis fejükkel kitalálták, hogy kitesznek valahogy. A csaj drogériában dolgozik. Az egyetemen 2 előadás között kiszaladtam pont abba a drogériába egy fiú csoporttársammal. A csaj lefotózta egy polc mögül, hogy állok a sorban a sráccal. A kedves párja pedig körített hozzá egy jó sztorit... Ez mind 2éve volt, de ők most küldték el a páromnak, mert most találtak új albérletet. A párom bedühödött és engem is kirakott... most magyarázkodhatok két ilyen pihent féleszű miatt...

Én nem az a típus vagyok, aki hagyja magát, ezért szeretnék adni nekik valami kis leckét!

2013. júl. 10. 19:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És a párod kirakott egy boltban készült fotó miatt? Hát én inkább az exen állnék bosszút, a jómadaraknak meg megköszönném, hogy segítettek megismerni azt az embert, akivel együtt éltem...
2013. júl. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 acelsziv ***** válasza:

Utolsónak igaza van kérdező.

Szép kis pár az ilyen, aki egy fotó miatt kidobja a másikat. Mi volt a fotón? Fogod a fiú kezét? Csókolóztok?

Vagy csak simán ott áll melletted?

Örülj, hogy megszabadultál egy ilyen gyökértől.

2013. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit csináltál a fotón? :O
2013. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!