Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért hajlamossak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hajlamossak kilépni egy kapcsolatból ha elmúlt a szerelem? Köztudott hogy szerelem max 2-3 évig tart. Magyarul ha egy nőnél elmúlik a szerelem akkor minden esetben már titokban más pasival lenne? Vagy már más pasira vágyik?

Figyelt kérdés
A szerelem a legjobb esetben max 4 évig tart.
2013. júl. 9. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi ez hogy pár évig tart.A szerelem tart még tart de valóban mulandó.Nem lehet átlagba évekbe felosztani ..
2013. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Többnyire addig art,3-4 év.Jó akkor legyen 6 év.Teljesen mindegy,de nekem az a megfigyelésem ha egy nő már csak szeret és nem szerelmes akkor kilép.Már szeretettel nem érik be.
2013. júl. 9. 10:29
 3/12 anonim ***** válasza:
A szerelem elmúlik, felváltja a szeretet. ha az is elmúlik, akkor minek maradna valaki egy kapcsolatban?
2013. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Majd akkor is ezt mondod ha gyereked lesz?Hogy bocsi kisfiam elmúlt a szerelem lelépek egy másik pasihoz?Majd ha abból is kiszerettem akkor még vagy 8 emberrel leszek együtt és ti levagytok sz..rva..
2013. júl. 9. 10:36
 5/12 anonim ***** válasza:
A gyerek kedvéért együtt maradni a lehető legnagyobb marhaság. Nem jó se a szülőknek, se a gyereknek. Én is így nőttem fel, a szüleim csak azért maradtak együtt, mert kicsik voltunk, jobb lett volna ha sokkal előbb elváltak volna.
2013. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké én ezt értem,ez így mind szép és jó.Na de akkor az ember ennyi erővel 45 évente váltogassa a pasrnereit?Mondjuk 50-55 évesen is?Nem jobb egy emberel megőrizni a szerelmet,akivel életed végéig együtt lehetsz?Nem jobb egy olyan emberért küzdeni és jóban,rosszban együtt lenni ami még erősíti a szerelmet?
2013. júl. 9. 10:43
 7/12 A kérdező kommentje:
*4-5 évente
2013. júl. 9. 10:44
 8/12 ivilicious ***** válasza:
csak a fenil-etil-amin szintje csökken a szervezetben, szóval nem az a pillangó a gyomorban szrelem,de szerintem az ugyanúgy szerelem marad.
2013. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ez szerintem nem így van:azért lett vége a kapcsolatomnak mert az exem úgy gondolta hogy lassan több lesz a kötődés mint a szerelem és ez miatt megijedt,mondta hogy több odafigyeléssel helyrelehetne hozni,de fél hogy megint ez lenne a vége mert nem tud elég időt rám szánni,hiába mondtam hogyha még mindig megvan a szerelem akkor nem kéne elengednünk egymást csak mert ott van a megszokás is,nem hallgatott rám,akkor láttam először és utoljára sírni...

20N

2013. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szerelmet nem véletlen hasonlítják a tűzhöz: olykor nagyon lobog, akár meg is éget, máskor pedig épp csak pislákol. A lényeg, hogy sosem szabad hagyni teljesen kialudni, mert akkor aztán k**va nehéz újra begyújtani. Ezért aztán folyton tüzelni és szítani kell a parazsat, így aztán újra és újra fellobban majd, nem számít mennyi az évek száma.


A csajok meg azért lépnek ki, mert egyfajta, a média és a lányregények által alkotott sztereotípia azt mondja, hogy ha megtaláltad az igazit, akkor azt már az elejétől tudod, nincs semmi teendő. A nagy ő mellett soha nem merül fel kérdés és kétség, ott minden tökéletes lesz és még a fing is bazsarózsa illatú.


Persze ez nem így működik, de ők ezt nem tudják, ezért ha a párkapcsolatukban valami probléma lép fel, akkor a cselekvés helyett gondolkodni kezdenek, hogy a bennük felmerülő érzések égi jelek arra nézve, hogy nem a megfelelő emberrel élnek. Teljesen passzívan állnak a szerelem érzéséhez, és azt hiszik, hogy ha a szerelem elhalványul, akkor a párkapcsolatnak vége.


Én a tizedik évet taposom a barátnőmmel az oldalamon, és perpillanat nagyon szerelmes vagyok. Ez nem volt mindig így, voltak mélypontok, voltak ellaposodott időszakok ugyanúgy, mint ahogy varázslatos idők is. Bennem is, benne is merültek fel kételyek, szerintem ez teljesen természetes. Ellenben ha az ember kellő energiát fektet egy párkapcsolatba, akkor ott nem múlik el a szerelem pár év alatt, csak éppen nem egyforma intenzitással ég.

2013. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!