Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek gyerekmodell?

Adrienn12 kérdése:

Hogyan lehetek gyerekmodell?

Figyelt kérdés
szeretnék modell lenni, mert nem vagyok szégyenlős, és szerintem jól mutatok a fényképeken is. nem azt mondom hogy gyönyörű vagyok, hanem csak SZERINTEM jól mutatok rakjtuk.

2013. júl. 10. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
elöször is avasd be a szüleidet is róla aztán közösen keresetek egy ügynökséget millió egy van belőlük de készülj fel, hogy borsos árat fogtok fizetni csak azért, hogy csináljanak rólad egy portfóliót azt elküldik több helyre ahol ha szerencséd van kiválasztanak egy reklám,katalógus vagy gyermek ruha fotózásra...de inkább jobb ha te magad viszed be a saját porfóliódat amit egy jó fotós jó géppel készít rólad aztán elküldenek "modell iskolába" ami megint csak rengetek pénzbe fog kerülni ahol megtanulsz helyesen ülni járni tehát az "alapok"
2013. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké köszii
2013. júl. 10. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!