Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kasszandra gyerekmodell...

Kasszandra gyerekmodell ügynökségről kinek mi a tapasztalata? Nem átverés?

Figyelt kérdés
Ma felhívott egy nő hogy kiválasztották a lányomat. Kissé hihetetlen,és félek nehogy átverés legyen,főleg hogy 30ezret kéne fizetni a fotózásért. Kíváncsi vagyok mindenkit kiválasztanak e vagy ez komoly?!

2013. jún. 6. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem is hívtak már és akkor kérdeztem én is itt keres rá! Írt olyan aki volt náluk! Nekem egyébként elég átverősnek tünt így mi nem fizettünk!
2013. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Szia!


Mivel, fotós is voltam míg kismami nem lettem, s előtte 1 évvel még fotózásokra is jártam, és még az előtt a páromnak volt modelllügynöksége, így mondok egy jó tanácsot:

- ha tényleg érdekesnek/szépnek találják, akkor lehetőségetmlátnak benne, így nem kérnek pénzt(regisztrációs díj szépen fogalmazva).

-már jó kismportfólót készítenek 30.000ft-ból.


Összességében: hidd el, átverés. Tapasztaltam a bőrömön (tárcámon) . Ha munka van, ott fizetnek, és aznügynökségnek is.

Nehogy neked kelljen fizetni!!!!

Inkább nevezd be, baba szépségversenyre vagy gyermek versenyre.

Ott több lehetőséget kaphat.


24hkm

2013. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ha fotózásért kérnek 30.000 oké, de nincs arra garancia,,hogy munkát is kap.így is szokták lehúzni a pénzt, de ha jó képeket csinálnak, akkor már megérte:)
2013. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én fiamat is kiválasztották!

Annyiban talán nem átverés,hogy nem minden gyereket választanak ki, mert a barátnőm is beküldte a fia fotóját és őket nem hívták!

De egyébként ez lehúzós,hogy csináltass fotókat, aztán majd lesz valami!

A férjem mondta,hogy kár,hogy utólag nem próbálkoztunk be, hogy a gyereknek már van portfóliója és tudnánk is vinni! Kíváncsi vagyok arra mit mondtak volna!

2013. jún. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! én 11 éves lány vagyok és ide jelentkeztem én is de az anyukámmaal úgy döntöttünk nem megyek. VISZONT: a barátnőm jelentkezett csináltak róla képeket és mist vasárnap megy egy TAKKO fotózásra :)
2013. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem tudom!:( Nekem az is nagyon fura hogy alig 2nap alatt válaszoltak,pedig azt írták 8-10nap az elbírálás legyünk türelemmel!

Minden nagyképűség nélkül mondom,hogy 1000x mondták már idegenek is hogy gyönyörű a lányom,és miért nem nevezem valami szépségversenyre.


Lesz ami lesz alapon elküldtem a jelentkezést,de nem is nagyon gondoltam komolyan!:) Nagyon meglepett mikor hívtak. A gondom ezzel az hogy fizetni kell,és most pont nem úgy állunk anyagilag,főleg még ha le is húznak!

2013. jún. 7. 15:52
 7/7 anonim válasza:
Minket is kiválasztottak, ugyan csak poénból neveztünk de akkor már mért ne alapon belevágtunk. A fényképek önmagában megérték a kifizetett pénzt, de az ár még a szépségverseny nevezési díját is tartalmazta meg a regisztrációt is. Így összeségében nekünk nagyon megérte, pláne hogy már visszajött a befektetett pénz. A versenyen nem értünk el helyezést de már három munka jött, amiből kettőt el is tudtunk vállalni. Tök jó egyébként hogy ismeretlenül is mindenkiről mindent mondanak. Mi is több cégnél voltunk, de eddig velük vagyunk legjobban megelégedve.
2013. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!