Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A Csillagmodell Modellügynöksé...

A Csillagmodell Modellügynökséggel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Elég megbízhatónak tűnik de nem tudom.

#modellügynökség #gyerekmodell #modellkedés csillagmodell
2013. jún. 17. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Barátnőm küldött nekik képet magáról.Vissza írtak neki.Akarnak róla portfóliót készíteni.Mondjuk a portfólió elég drága,ezért mondtam neki ,hogy inkább csinálok róla ingyen.De szerintem érdemes megpróbálni :)
2013. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

"Akarnak róla portfóliót készíteni.Mondjuk a portfólió elég drága"

Épp ezért akarják elkészíteni.

2013. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Ahol pénzt kérnek a portfólióért, az már rossz, ha látnak benne fantáziát ingyen elkészítik és majd a munkáiból vonják le, olvass utána!
2013. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
van.
2013. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek :)kivéve a kedves egyszavas válaszolónak -.-
2013. jún. 18. 07:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem az előttem szólókat! Ez az ügynökség pont nem akar senkiről drága portfóliót csinálni! Nagyon normális cég, 3000 Ft-ért kapsz 30 képet! Ez drága? Máshol ennyiért az ajtón sem léphetsz be! Érthetetlen miért szól valaki hozzá valamihez, ha fogalma sincs róla!

Az ilyen kommentek miatt miatt valakinek rossz híre, holott nem is igaz egy szó sem! Az ügynökség normális, a weboldalunkon is minden le van írva!

2013. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!