Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a szitu csak szerintem...

Neuhauser László kérdése:

Ez a szitu csak szerintem "gázos"?

Figyelt kérdés

Szóval, ülök a buszmegállóban, rövidnadrág+póló+hátizsák

20 perc van még a busz indulásáig, éppen most jöttem ki a kb. 80 méterre lévő boltból

5 perc eltelte után, mellém ül egy ember, köszönök neki, de nem szól semmit...

Újabb 2 perc eltelte után, valami mászik a lábamon: egy bolha.

Megölöm...

Mégegy bolha.. és mégegy... meg ég több... És az előbb említett emberből "jöttek"

Felkelek.

A buszik még 10 perc

Visszamegyek a bolthoz, miközben legyilkolok még vagy 30 bolhát a lábamról.....


Jól megvizsgálom magamat, nem találok sehol bolhát

Bemegyek a boltba (menekülésképp) , vettem még egy olcsó csokit, csak hogy legyen "ok" , miért mentem be


Mivel a bolt az út túloldalán van, ráláttam az emberre a BM-ben...


Jött a busz, amit a bolt előtt vártam meg, nem a megállóban

Felszálltam (direkt figyeltem mikor érkezik) és az egyetlen szabad üléspárra ültem, közvetlen a hátsó ajtó mögött...

Emberünk bal oldalt ült, 2-vel a velem szomszédos üléspár mögött...


2 megálló (5 perc) múlva már megint bolhás lettem, de ahogy láttam a környékbeli utasok is vakaróztak....


Komolyan a kutyában nincs ennyi, mint amit akkor szereztem


Komolyan amikor leszálltam a buszról, azon gondolkodtam, hogy nem csokiért kellett volna visszamenni, hanem Chemotox-ért, és dezodornak használni azon az emberen......



2013. júl. 12. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ez szerintem is "gázos", de nem neked, hanem annak az embernek. Meg amúgy szerintem vicces is. :DD
2013. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Köszönöm a sztorit jót röhögtem :)

Egyébként a kérdésedre válaszolván: igen gázos

2013. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Men in Black jutott eszembe.

A bolhák idegen lények, és egy embert formázó robottal utaztak. Lehet, hogy egy egész fajt irtottál ki, akik kapcsolatot kerestek :DDD

2013. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utólag belegondlva, azért vicces is a dolog, de hogy néz már ki egy bolhás ember??

főleg egy buszon???

2013. júl. 12. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!