Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évés srác illik hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évés srác illik hozzám ha 21 éves "leányzó" vagyok? Szerintem 29 már egy kicsit gázos. Rádásul a kulfoldi pasikra bukom: )

Figyelt kérdés
Mi a vélemenyetek az eljegyzesrol,házassagrol? Mennyi hónap,év után lenne nektek ideális?
2009. máj. 6. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok a korkulonbseg! Az sem baj ha epp kulfoldi a pasi! Miert is lenne baj?

Nekem csak jo velemenyem van a hazassagrol, legalabbis a korulottem elok, jol elnek! :)

A parommal 3 ev utan jegyeztuk el egymast, lehetett volna hamarabb is de.... Hazassag meg varat magara, de csak az anyagiak miatt!

Remelem megtalalod eleted szerelmet! Sok sikert!

2009. máj. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Igen, 29 már kicsit az. Én is most leszek 21, és nem járnék 29 éves pasival. Bár sose tudni. Ha megértenénk egymást, és nagyjából egy szinten lennénk érzelmileg meg mindenhogy, akkor nincs probléma. De mi az, hogy külföldiekre buksz? :D 21 évesen beláthatnád, hogy annak nagyon sok esetben nincs értelme, sok szenvedés, távolság, anyagiak, stb-stb...
2009. máj. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kulfoldon lakom,csak most Magyarorszagon lakom.

Igen elegge megvalogatom a korulottem levoket.. :P

Az anyagiak ,mondjuk hol nem szamitanak? Mindenhol.Nem minden a penz,mert engem nem igazan erdekel ezert jottem egy kicsit haza is.Az viszonyt tény a korulmenyek másabbak. :( Ez van...

Talan a jovoben ;)

Koszonom a válaszokat.

2009. máj. 6. 07:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 22 éves lány vagyok, és régebben én is így gondolkodtam, mint te. De volt egy nálam 8 évvel idősebb pasi, akivel olyan jól megértettük egymást, szeretem, és ő is engem, hogy már lassan egy éve együtt vagyunk. Igen, ő 30 éves. Nagyon szeretem, és nem bánnám, ha lassan már jönne az eljegyzés... :)
2009. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!