Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokszor gondolkoztam, hogy...

Ninachan kérdése:

Sokszor gondolkoztam, hogy aki meghalt mégis él az hogy látja a világot?

Figyelt kérdés
A "meghalt és mégis él" ezt úgy értem hogy tejesen úgy érzi hogy meg halt és ezt így is látja hisz neki már máshogy kell látnia a világot. Vagy máshogy értelmezve a halál maszkja van rajta mert a halál sok fél-e lehet ! Vagy vissza tér a halálból mint például (egy villám megcsap,gázolás,lesel valahonnan ahonnan tuti biztos szerinted hogy itt a vég ! ) Ilyesmikre gondoltam !

2013. júl. 12. 22:04
 1/7 anonim válasza:

Őszintén, tényleg, a legapróbb irónia nélkül,abszolút, de tényleg tökre, halálosan komolyan mondom, mindenféle vicc nélkül, hogy én rohadtul irigyellek, hogy neked van időd ilyen hülyeségen gondolkodnod.


Aki meghalt, az meghalt. Nincs semmijük, sem kezük, sem lábuk, sem szemük amivel láthatnának bármit is, de még ha lenne is, az csak a koporsó tetejéig működne. Ez a hamvasztásos delikvensekre főleg jellemző.


Akárhány éves vagy, ideje lenne elhessegetni a rózsaszín felhőket, mert ezzel csak strapálod az agyad, és most, hogy kiírtad ide, az enyémet is.

2013. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha ennyit tudsz csak hozzá szólni akkor inkább ne írj semmit ! Köszönöm
2013. júl. 12. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Blablablabla. Én meg ennyit tudtam hozzászólni. Ezeknél értelmesebb válaszokat úgyse fogsz kapni, ugyanis az első válaszolónak teljesen igaza volt. Nincs élet a halál után, nem látsz te már semmit, a tudatod megszűnik létezni, csak a tested marad meg, az is az idő múlásával elporlad.
2013. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Figyelj! Kiírtál egy kérdést. Megkérdezted róla az ember véleményét. Én kissé nyersen elmondtam az enyémet. Nem fogom szégyellni magam azért, mert nem azt olvastad, amit Te hallani akartál. Bocs.
2013. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Ti nem tudtok szöveget értemezni? Nem azt kérdezi, hogy a zombik mit éreznek, hanem, pl. ha valaki klinikai halál után visszajön, másképp látja az életet, mert "volt odaát", vagy aki érzelmileg meghalt belül.
2013. júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Nem tehetünk róla, hogy nem végezte el az általános iskola 3. osztályát.
2013. júl. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Még szerencse, hogy idecsapódott közénk két ilyen magasan iskolázott értelmiségi...
2013. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!