Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig szeretnétek élni?

Meddig szeretnétek élni?

Figyelt kérdés
Most 19 vagyok és 40 éves koromig.

2013. júl. 13. 15:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Uff,hát a 40esekhez csak annyit fűznék hozzá,hogy ha megéritek a 40et,azután mit csináltok?Nem tom'én egy 40éves embert fiatalnak tartok...a kérdésre válaszolva-én 120évig élnék,vagy tovább,ha lehet,sok dolgom van még itt a Földön!
2013. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

15 vagyok, és szintén 40 éves koromig szeretnék élni.

Hacsak nem sikerül minden úgy, vagy jobban, mint elterveztem. Szerintem a pénz boldogít, és sok pénzel szívesen élnék sokáig.

2013. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem van egy listám fejben a legreálisabb dolgokról, amiket még el akarok érni életemben... Csak addig szeretnék élni, amíg a lista végére nem érek. Nem sok és nem is nagy dolgok egyébként, de a körülményeknek köszönhetően eléggé küzdelmes vállalkozásnak ígérkezik. :) Most 16 vagyok.
2013. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ja,és fiatalon halni akarók-majd ha betőltitek a 40et,50et,stb.akkor majd találtok mást,amiben örömötöket lelitek!Addig kibulizzátok magatokat!
2013. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%

Ezt a 40et én sem érem. Az még nagyon fiatal. Én simán élnék 100éves koromig. Nagyon szeretem az életet, pedig nincs benne semmi nagyon különleges vagy irigylésre méltó. Mármint nem élek luxusban és nem engedhetek meg magamnak mindent, de mégis élvezem azokat, amiket megtehetek. Hiszen csak egyszer élünk. :)

23/L

2013. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%
Én 47 éves vagyok és még ugyanennyit nagyon szívesen leélnék itt a földön.
2013. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, milyen lesz nyugdíjas, öreg maminak lenni unokákkal, meg egy másik öreg papival, aki a férjem és az aranylakodalmunkat ünnepeljük a csattogós fogsorral:)
2013. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
Majd kíváncsi leszek, milyen vidám lesz, mikor 4o évesen a 8 éves gyereketek mellől kihaltok.
2013. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyik 40 évesen halni akaró válaszoló se mondta, hogy gyereket szeretne vállalni.
2013. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"Egyik 40 évesen halni akaró válaszoló se mondta, hogy gyereket szeretne vállalni."


Hát, kinek mi az élet.. Akkor a körülmények, én nem tervezek gyereket sem. Jelenleg is antidepresszánst szedek és volt már öngyilkossági kísérletem is... Ergó, az hogy 40-ig élnék és ahhoz képest hogy öngyilkos akartam lenni ez azért már valami szerintem. A pénz/anyagiak pedig nem boldogítanak, úgy mint azt hiszik! Szerintem, vannak akik pozitívan nézik az életet és vannak akik negatívan, csak a világ közömbös velünk! Nem tudjuk hogy, hogy játszuk az élet nevű kínt. Aztán ez éven veszítettük el Cipőt is a Republic volt frontemberét, az egyik interjúban ő is azt mondta 40 éves koráig szeretne élni. Miért?? Gondolkodjunk el rajta és azok akik nem értik miért szeretnénk ennyien 40 évet, talán megértik majd..

2013. júl. 13. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!